Naše prodejny jsou dočasně zavřené. Dnes dárek a doprava zdarma nad 1000 Kč a zimní slevy. Nakupujte online z pohodlí domova.

Udržitelnost

Velmi nás těší, že se mimořádně důležité téma udržitelnosti stalo v poslední době tolik diskutováno a začíná být neodmyslitelným prvkem podnikání mnoha společností. Pro nás je přirozenou součástí našich aktivit již od samého začátku. Dle definice OSN z roku 1987 je trvale udržitelný rozvoj takovým rozvojem, který naplňuje potřeby přítomných generací, aniž by ohrozil schopnost budoucích generací naplňovat potřeby své. Udržitelný rozvoj je také definován jako rovnováha mezi ekonomikou, sociálními aspekty a životním prostředím – třemi pilíři, jež tvoří základní oblasti lidského života.

Jsme 100% česká firma

Sídlíme uprostřed Prahy a většinu kosmetiky vyvíjíme a vyrábíme v areálu bývalého cukrovaru v pražských Čakovicích. Zakládáme si na místní výrobě, která ctí trvalou udržitelnost.

Preferujeme vše české

Od počátku své existence stojíme za svým českým původem a i v současnosti se snažíme o maximalizaci českosti ve všech směrech. Spolupracujeme s převážně s českými dodavateli obalů, výrobků i služeb.

Vyvíjíme šetrné výrobky

Receptury našich výrobků jsou založeny na obsahu prvotřídních surovin, které dávkujeme do kosmetiky v množství, které má skutečný efekt. Naše výrobky díky tomu stačí používat v přiměřeném množství.

Netiskneme zbytečně

Využíváme toho, že prodáváme ve vlastní síti obchodů se skvělým personálem, který vše rád vysvětlí - nemusíme tak tisknout a distribuovat velká množství zbytečných příbalových a akčních letáků, katalogů.

Vzděláváme se

Intenzivně sledujeme ekologické trendy a v oboru se neustále vzděláváme. Nově nabyté poznatky co nejefektivněji zužitkováváme při našem podnikání a zároveň informace předáváme našim zákazníkům.

Recyklujeme

Všechny naše lahvičky jsou vyrobeny z PETU. 80% z nich je navíc vyrobeno s 25% příměsí recyklovaného plastu, za necelé 2 roky od zavedení používání recyklátu jsme tak ušetřili více než 14 tun nového plastu.

Ekologické nákupní tašky

Nikdy jsme nepoužívali plastové tašky pro odnos nákupů – od nás si nákup odnesete v papírových taškách z recyklovaného papíru či si u nás můžete nakoupit krásnou, bavlněnou EKO tašku a používat ji opakovaně.

Nákup bez obalu

Podstatnou součástí našeho sortimentu jsou koupelové soli, prodávané na váhu – rádi Vám je prodáme do Vámi přinesených (čistých a uzavíratelných) nádob, společně tak ušetříme zbytečný obal.

Máme rádi zvířata

Jsme první společností v Čechách, která získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech Human Cosmetics Standard. Až na výjimky nevyužíváme živočišné produkty.

Šetříme energii i kilometry

Soustavně pracujeme na snížení energetické náročnosti naší výroby i prodejen. Vzhledem k modernímu centrálnímu skladu a vlastnímu vozovému parku optimalizujeme závozy zboží tak, aby auta nejezdila poloprázdná.

Vracíme věci do života

Třídění odpadu a recyklace je pro nás naprostou samozřejmostí. Díky jedinečnému logistickému systému odvozu a svozu z obchodů dokážeme např. použít každou z našich expedičních papírových krabic až 5x.

Plánujeme udržitelně

Mnohaleté zkušenosti s vlastní výrobou a prodejem ve vlastní obchodní síti nám umožňují dokonalé plánování, díky kterému prodáme vše, co vyrobíme a neplýtváme surovinami ani obaly.

Rádi pomáháme

Pravidelně a dlouhodobě podporujeme dobročinné projekty a sportovní akce. V největší míře se soustředíme na podporu smysluplných projektů na zlepšení životního prostředí v okolí našich domovů.

Zaměstnanci jsou bohatstvím

Rádi využíváme zaměstnance různých věkových kategorií a poskytuje jim potřebnou podporu v různých fázích života (studentská léta, mateřská, důchod, nemoc…). 80% našich klíčových vedoucích pozic zastávají ženy.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.