Prodejny

Jedinečná atmosféra

Vstupte do příjemného prostoru, kterému vládnou vůně a atmosféra evokující pocit pohody a relaxace. Osobitému interiéru dominují unikátní historizující dekorace připomínající kouzlo starých časů a další originální doplňky. Dopřejte si pohlazení po duši a navštivte nás. Bude se na Vás těšit náš usměvavý a vzdělaný personál.

Možnost dárkového balení

Vybrané zboží Vám rádi dárkově zabalíme. Vyberete si ze stylových dárkových krabic, překrásných papírových sáčků, praktických organzových sáčků nebo zůstanete u jednoduchého celofánu? Originální dárkové balení pozvedne každý produkt a promění ho v dokonalý dárek.

Zážitková laboratoř s workshopy

Přijměte pozvání do zážitkové laboratoře Manufaktura Experience v centru Prahy. Navštivte unikátní prostor připomínající stylovou laboratoř, zúčastněte se tvořivých workshopů, užijte si příjemné chvíle s rodinou nebo přáteli a odneste si originální výtvory.

Vzorky produktů zdarma

Abyste nekupovali zajíce v pytli a mohli produkty vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova, nabízíme vzorečky vybraných produktů zdarma. Přijďte se seznámit s naší kosmetikou a otestujte její výjimečné účinky na vlastní kůži.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.