O nás

Náš příběh

Jsme MANUFAKTURA - kosmetika inspirovaná českou tradicí a přírodou a plná ruční (MANUální) práce a příběhů. Naše značka pro nás symbolizuje skutečnou (FAKTickou) poctivost, originalitu, srdeční vztah a radost z práce. Objevte příběh, který se skrývá za každým naším výrobkem…

Číst více

Historie firmy

Jsme 100% česká firma založená roku 1991. Již více než 30 let naše společnost úspěšně funguje díky nadšení tvůrců, poctivé kvalitě a úctě k tradicím, za kterými si hrdě stojíme.

Číst více

Naše kosmetika

Kosmetika inspirována naší přírodou a tradicí. Výrobky tvoříme s ohledem na naše zásady: českost – tradice – kvalita – přírodní suroviny – originální design – ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Číst více

Domácí lázně

Proměňte svoji koupelnu v příjemné místo pro krásu a relaxaci a nechte se hýčkat... Připravili jsme pro Vás návody na jedinečné lázeňské rituály v pohodlí svého domova.

Číst více

Naše ingredience

Receptury našich výrobků jsou založeny na obsahu tradičních lokálních přírodních ingrediencí – českého piva a chmelových výtažků, karlovarské vřídelní soli, vína a výtažků z révy vinné, meruněk, švestek a jiného ovoce a bylin typických pro naši krajinu.

Číst více

Udržitelnost a ekologie

Dnes tolik módní „zelená témata“ se stávají neodmyslitelným prvkem moderního podnikání. Pro nás v Manufaktuře je ohleduplnost k životnímu prostředí přirozenou součástí našich aktivit již od samého počátku. V čem spočívají naše konkrétní kroky?

Číst více

Netestujeme na zvířatech

Jsme prvním držitelem mezinárodního certifikátu Humane Cosmetics Standard v Čechách. Humánní kosmetický standard (Humane Cosmetics Standard - HCS) je jediný celosvětově platný certifikát udělovaný kosmetickým společnostem, jejichž výrobky včetně jednotlivých kosmetických surovin nejsou testovány na zvířatech.

Číst více

Vegan Friendly

Většina našich kosmetických produktů je 100% vegan. Jemné a šetrné složení našich produktů je založeno především na rostlinných základech a ingrediencích přírodního původu – naše kosmetika jich obsahuje 97-99,5%.

Číst více

Original Czech Tradition

Podporujeme českou tradici. V našich obchodech Manufaktura Original Czech Tradition nabízíme kromě poctivé kosmetiky, především české tradiční a výjimečné řemeslné výrobky a hračky a zajišťujeme pravidelný odbyt více než 250 řemeslníkům, bývalým mistrům lidové tvorby, nositelům tradice a menším českým firmám.

Číst více

Prodejny

Po vkročení do příjemného, světlého a vzdušného prostoru Vás zahalí příjemná vůně a atmosféra evokující pocit pohody a relaxace. Náš personál Vás s úsměvem přivítá a v případě potřeby rád pomůže s výběrem, dárkovým balením, a nebo si s Vámi jen tak popovídá. Tak vstupte, těšíme se na Vás!

Číst více

Náš blog

Co je u nás nového, jaké akce jsme pro Vás připravili, jak pečovat o pokožku či jaké výrobky by Vám neměli uniknout? Zajímavé články, rozhovory a tipy si můžete přečíst v našem blogu. Inspirace není nikdy dost…

Číst více

Ikonický pivní šampon se vyrábí v Praze.

Pomáháme

Pravidelně a dlouhodobě podporujeme dobročinné projekty. V největší míře spolupracujeme s českou Nadací Via, která nečerpá peníze z evropských ani státních fondů, ale prostředky získává výhradně od individuálních dárců, firem a nadací. Pro Manufakturu je pomoc potřebným přirozenou součástí podnikatelských aktivit.

Číst více

Nabídka zaměstnání

Dobrá nálada, příjemná atmosféra, radost z práce, pokora, poctivost, vděčnost, láska a přátelství… To vše ctí Manufaktura již od svého počátku v roce 1991 a snaží se to předat i svým zaměstnancům. Chcete mezi ně patřit? Podívejte se na aktuální nabídku volných pracovních pozic…

Číst více

FAQ

Nejčastější dotazy, připomínky, otázky a nápady. Najděte odpověď na Vaše otázky…

Číst více

 

 

Zážitková laboratoř Manufaktura

Vytvořili jsme kouzelné místo pro chvíle inspirace, kreativity a absolutního úniku od všedních starostí, které Vám nabízí možnost zúčastnit se atraktivních tvořivých workshopů nebo si užít originální soukromou akci s Vašimi blízkými…

Číst více

Zážitková laboratoř Manufaktura

Kontakty

Napište nám na online chat, e-mail eshop@manufaktura.cz nebo Facebook. Jsme tu pro Vás!

Číst více

 

 

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.