Naše prodejny jsou dočasně zavřené. Dnes dárek a doprava zdarma nad 1000 Kč a zimní slevy. Nakupujte online z pohodlí domova.

Pomáháme

Jsme hrdí a moc nás těší, že jsme ani v náročné a vypjaté době spojené s nemocí Covid-19, která ovlivnila všechny z nás, nezapomněli pomáhat a myslet na druhé. Hned v počátcích pandemie se nám podařilo zareagovat na nedostatek dezinfekčních prostředků na celém českém trhu. Ze dne na den jsme upravili výrobní program a začali ve velkém vyrábět tolik potřebné dezinfekční gely na ruce, které jsou šetrné a nadměrně nevysušují a neničí pokožku. Díky obrovskému nasazení našich zaměstnanců, ale i trpělivosti Vás - našich zákazníků - se nám na podařilo rychle zazásobit záchranné složky, zdravotnická zařízení a lékárny, ale také tisíce spokojených zákazníků našeho e-shopu.

 

Během krize jsme navíc věnovali potřebným materiální pomoc v podobě šetrného dezinfekčního přípravku v celkové hodnotě 2,5 milionu Kč. Pomoc putovala potřebným organizacím, které sice nejsou v první linii zájmu, ale jsou součástí našich životů a i jejich podpora je pro zachování a udržení jejich činnosti více než důležitá. Jedná se zejména o dětské domovy, domovy seniorů, centra sociálních služeb, hospice, alzheimer centra, organizace  Skaut - Junák, Charita České republiky, základní a mateřské školy. Distribuce více než 17.000 litrů dezinfekce potřebným by se nám nepodařila bez extrémního úsilí našich kolegů ve výrobě, expedici i managementu, ale především bez skvělé dlouhodobé spolupráce s filantropem Tomášem Slavatou, který velmi obětavě pomáhá dětem v dětských domovech, nemocným dětem a všem potřebným. Tímto mu moc děkujeme.

Kromě dezinfekce jsme věnovali také naše úžasné pečující krémy na ruce, které se tak dostaly k lékařům a zdravotním sestřičkám na infekčních odděleních nemocnic v Čechách i na Slovensku, aby jim pomáhaly pečovat o jejich dezinfekcí namáhané ruce.

Máme z pomoci v takovém rozsahu o to větší radost, že jsme ji realizovali bez ohledu na kritickou situaci ve vlastní firmě, kdy čelíme obrovským ztrátám kvůli přerušenému provozu a kdy je návrat prosperity je v nedohlednu.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a přízeň.

Vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.