Bylinky z českých a slovenských luk

Objevte kouzla českých a slovenských bylin obsažených v anti-pollution kosmetické řadě LOUKA. Všechny produkty (kromě toaletní vody) využívají unikátní přírodní komplex z lučních bylin (sedmikráska, ostropestřec, řepík a pampeliška), jablek, broskví, ječmene a pšenice, díky kterému napomohou detoxikaci, rovnováze a ochraně.

Ostropestřec

patří mezi silné antioxidanty a je vhodný pro péči o suchou pokožku se sklonem k ekzémům a podráždění včetně akné. Chrání buňky před oxidačním poškozením a stárnutím.

Řepík

je vhodný na akné, ekzémy nebo odřeniny. Působí protizánětlivě, dezinfekčně, má stahující účinky a podporuje látkovou výměnu.

Sedmikráska

má příznivé účinky na mastnou pleť, kterou pomáhá normalizovat a také ji zjemňuje a vypíná. Díky jejím omlazujícím účinkům se z ní již v renesanci připravovaly elixíry krásy.

Pampeliška

má skvělé detoxikační a antioxidační účinky na pleť. Hodí se pro aknózní nebo ekzematickou pleť. Bojuje proti stárnutí, vráskám, sjednocuje barevný tón pleti a pokožku zpevňuje. Podporuje i vlasový růst, bojuje proti lupům a nadměrnému maštění vlasů.

Péče z přírody pro život ve městě...

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.