Výdejní okénka ve vybraných prodejnách otevřena. Dnes: Dárek k objednávce nad 590 Kč, jarní slevy, 3 + 1 na Pivní kosmetiku a doprava po ČR zdarma nad 1000 Kč. 

Original Czech Tradition

Podporujme společně českou tradici

Manufaktura je známá především svou kosmetikou, ale pyšní se také výjimečnou sítí obchodů Manufaktura Original Czech Tradition, ve kterých zakoupíte kromě poctivé kosmetiky, především české tradiční a výjimečné řemeslné výrobky a hračky… Osobité prodejny se nacházejí v překrásných uličkách Starého Města v unikátních domech dýchajících historií. Možná Vás překvapí, že právě tyto obchůdky ukrývají mnoho příběhů, které dokáží zaujmout děti, ženy i muže všech věkových kategorií a jsou ideálním místem plným zajímavostí a zábavy pro celou rodinu…

Svět poctivé kosmetiky

Po vkročení do příjemných, historických prostor Vás prvotně zahalí všudypřítomná příjemná vůně a prostředí evokující pocit pohody, klidu a relaxace. Po stopách vůní se zřejmě vydají ženy, či mladé slečny… Budou zde mít čas a prostor vstoupit do světa poctivé české kosmetiky, vyzkoušet rozmanité produkty s vysokým obsahem přírodních ingrediencí a přivonět k nevšedním vůním inspirovaných královstvím květin, bylin a ovoce. V příjemné atmosféře za pomocí milých prodejních asistentek si mohou vybírat kvalitní produkty nejen pro svou krásu, ale také pro radost.

Podpora české tradice

V prodejnách Manufaktura Original Czech Tradition zakoupíte také unikátní tradiční řemeslné výrobky. Objevte, co je to modrotisk, zařazený nedávno do dědictví UNESCO, seznamte se s unikátními metodami dekorování kraslic, zamilujte se do jihočeské hrdějovické keramiky, zútulněte svůj domov měkoučkými ručně dělanými koberci, inspirujte se originálními doplňky do koupelny z keramiky nebo porcelánu nebo objevte kouzlo ručně vyráběných šperků… Je toho tolik, že by byla škoda, kdybyste se nepřesvědčili na vlastní oči. Za dobu své existence se Manufaktuře podařilo sdružit přes 250 drobných řemeslníků, bývalých mistrů lidové tvorby, nositelů tradice a menších českých firem, jejichž výrobky dodnes prodává. Zajištěním pravidelného odbytu a spoluprací při vývoji a designu dodnes napomáhá udržení unikátních řemeslných technik, kterým by jinak v současnosti hrozil zánik.

Dětské království

Pozornost dětí, které vstoupí do prostoru podněcujícího fantazii, zaručeně vzbudí zájem skříně plné originálních, českých a tradičních hraček. Mohou se s nimi seznámit, pohrát, a vyzkoušet je… Možná je překvapí, ale určitě přitáhnou jejich pozornost. Větší děti zaujmou dřevěné i kovové hlavolamy, včetně tradičního ježka v kleci. Mladší děti budou bavit dřevěné tobogány, tahací hračky, hýbací figurky, se kterými si hrávali už naše babičky a dědečkové. Svět hraček upoutá i pozornost tatínků. Rozmanitý výběr plechových hraček a dopravních prostředků v nich zaručeně probudí jejich chlapeckou duši a přivolá vzpomínky na dětství.

Zpátky v čase

Pokud je hraní omrzí, přichází čas na okouknutí originálních retro a autentických dekorací. Najdeme mezi nimi předchůdce moderních praček, staré vybavení koupelen, mnoho řemeslných nástrojů apod. Některé z nich jim možná připomenou chalupu prarodičů, staré filmy či pohádky. U mnohých z nich se možná zastaví a budou zkoumat a hádat k čemu tak asi sloužili nebo je se zaujetím ukáží svým dětem a povypráví jim o starých časech, kterým ještě nevládla elektronika.

Vstupte do originálního prostoru s duší, kterému vládnou příběhy. Některé sahají do daleké minulosti, jiné připomenou dobu našich babiček, nějaké jsou psaný právě teď a na svou historii teprve čekají. Autorem architektonických řešení prodejen je sám majitel Ing. Arch. Karel Němeček, který od samého vzniku společnosti v roce 1991 navrhuje každý obchod a osobně se tvorby nových prodejních prostor aktivně účastní. Staňte se součástí příběhu a navštivte kouzelné místo, které si zamiluje celá rodina.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.