Objevte novou limitovanou edici LESNÍ OVOCE

Zima se blíží! Jak bránit své ruce?

Naše ruce jsou obzvlášť na podzim a v zimě neustále podrobované různým zkouškám v podobě střídání teplot, častého kontaktu s vodou a styku s rozmanitými povrchy a materiály. Zaslouží si proto tu nejlepší péči a ochranu, která se Vám vrátí v podobě sametově hebkých ruček bez odřenin, vysušené a přecitlivělé kůže.

Co se děje s pokožkou v zimě
Pokožka v zimě dostává pořádně zabrat. Velkou roli v tom hrají povětrnostní vlivy. Vítr ji vysušuje, nízké teploty vedou k jejímu sníženému prokrvení a prochlazení, mrazivé počasí ji dehydratuje. Časté střídaní teplot zevního a vnitřního prostředí a přechod do vytopených prostor zase vede ke zvýšenému prokrvení. To vše narušuje strukturu pokožky a snižuje její přirozenou obranyschopnost a zvyšuje její citlivost.

Jak tedy pokožku na rukou bránit?
Kůže rukou obsahuje jen malé množství mazových žláz, takže je, zejména v zimním období, nutné ji rozmazlovat hydratační, regenerační a ochrannou péči.

Spolehněte se na přírodu
Naše krémy na ruce se těší velké oblibě mezi zákazníky a patří již mnoho let mezi naše bestsellery. Pyšní se poctivými recepturami s vysokým procentem ingrediencí přírodního původu. Obsahují vzácné rostlinné oleje, bambucké máslo, panthenol, glycerin a další blahodárné výtažky z ovoce a bylin. Díky nim intenzivně regenerují, hydratují a pečují. A co víc? Překrásně voní! Z naší rozmanité nabídky si vybere opravdu každý.

Naše vývojářka Ing. Eva Horčíková doporučuje:

„Na extrémně suché ruce doporučuji Luxusní extra výživný & omlazující elixír na ruce s přírodními oleji, který je o něco mastnější  než naše krémy na ruce.“

 

Potěšte nejen své ruce, ale i své smysly!

Kromě jedinečného spojení růžového oleje, bambuckého másla, meruňkového, makadamiového a ovesného oleje, squalanu, ovesného betaglukanu, panthenolu a vřídelní soli jsou jeho součástí další pečující látky jako je kyselina hyaluronová  koenzym Q10 a komplex vitaminů A,C,E. Aplikaci doprovází úžasná 100% přírodní vůně růžového oleje a esenciálního oleje z levandule a meduňky, které mají báječný aromaterapeutický efekt.

Tip navíc!

„Pro zvýšení účinku aplikujte v silné vrstvě za použití bavlněných rukavic na ruce. Dokonalé péče dosáhnete pravidelným používáním (ideálně na noc, kdy v těle probíhají regenerační procesy) v kombinaci s našimi hydratačními krémy na ruce pro pravidelné promazávání během dne a peelingem na ruce.“

„Když pokožka na rukou volá po jemnosti, sáhněte po Výživném a zjemňujícím peelingu s mandlovým olejem a dopřejte svým rukám rozmazlující domácí wellness.

 

Dopřejte si extra péči… Nyní v akci!

Jedinečná receptura peelingu je založená na obsahu cenných přírodních ingrediencí. Dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou, pečlivě vyživenou, mladistvě zářivou a nádherně provoněnou.

„Potěšte překrásným dárkovým balíčkem, který ukrývá trio oblíbených krémů na ruce v praktickém balení do kabelky či na cesty.“

 

Krásné ruce jako dárek

Něžná dárková sada obsahuje naše oblíbené krémy na ruce: Hydratační s meruňkovým olejem a bambuckým máslem, Extra hydratační se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou, a Pěsticí s vřídelní solí, růžovými výtažky a cennými oleji.

Říká se také, že ruce jsou vizitkou každého člověka. Jsou často tím prvním, čeho si lidé při kontaktu s druhými všimnou. Reprezentují, jsou zrcadlem věku a odrážejí momentální stav a přístup k sobě samému. I proto si zaslouží mimořádnou pozornost, rozmazlující a šetrnou péči, díky které udělají ten nejlepší dojem.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.