Výdejní okénka ve vybraných prodejnách otevřena. Dnes: Dárek k objednávce nad 590 Kč, jarní slevy, 3 + 1 na Pivní kosmetiku a doprava po ČR zdarma nad 1000 Kč. 

Vyberte si skvělý dárek k nákupu

Připravili jsme pro Vás skvělou akci! Nakoupíte-li nad 590 Kč, získáte od nás ZDARMA pivní vlasovou masku nebo kondicionér.
Akce platí v e-shopu manufaktura.cz do 15. 4. 2021.

 

Sílu piva využívaly pro krásu vlasů už naše prababičky, objevte toto kouzlo i Vy. Poskytněte svým vlasům kompletní servis a dopřejte jim po jejich umytí pomyslnou pečující tečku v podobě posilující a ochranné vlasové masky nebo regeneračního vlasového balzámu s obsahem poctivého českého piva, které výrazně napomáhá regeneraci vlasů a pokožky hlavy.

 

Posilující vlasová maska

Intenzivní oplachová kúra bez silikonů dodá vlasům exkluzivní péči plnou přírodních ingrediencí pro jejich krásu a vitalitu. Mimo již zmiňované pivo se o příznivé účinky postarají i další cenné ingredience: jojobový a mandlový olej, kreatin a přírodní kofein - stimulant pro růst vlasů, zabraňující jejich vypadávání. Výtažky z chmele a ječmene doplňují toto přírodními látkami doslova nabité složení. Výjimečná maska zvyšuje pevnost, objem, pružnost a lesk vlasů. Napomáhá jejich vyživení, zacelení, regeneraci a lesku.

Regenerační vlasový balzám

Po pravidelné očistě si Vaše vlasy zaslouží intenzivní dávku hydratace pro lesk a vitalitu...
Po použití pivního balzámu oceníte znovu nabytou hebkost vlasů a snadné rozčesávání. Díky obsaženému extraktu z chmelu a ječmene, ovesnému beta-glukanu, kreatinu, panthenolu, mandlovému a jojobovému oleji poskytne vlasům opravdu hloubkovou péči - vyživuje, napomáhá zacelení, zvyšuje pevnost, objem a pružnost. A co navíc? Neobsahuje žádné silikony!

Naše tipy

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.