Objevte novou limitovanou edici LESNÍ OVOCE

Upozornění na nevyhovující produkt

Upozorňujeme zákazníky, že na základě kontroly referenčních vzorků, kterou dobrovolně a nad rámec zákonných povinností opakovaně provádíme i několik měsíců po uvedení produktů do prodeje, jsme zjistili následující:

produkt 445113 Zklidňující a čisticí pleťová voda CLEAR & HAPPY, šarže 5110778, exp 03/2025

vykazuje známky mikrobiologické nestability, jejíž příčinou je s největší pravděpodobností některá z obsažených přírodních surovin (levandulová voda, výtažek z řeřichy, břečťanu, citrónu, šalvěje, lopuchu či okurky), která byla v rámci této šarže do produktu zapracována.

Výše zmíněný produkt byl stažen z oběhu. V případě, že jste produkt s touto šarží zakoupili, prosíme vás, abyste jej z preventivních důvodů přestali používat a vrátili jej do některé z našich prodejen. Kupní cenu vám budeme kompenzovat ve formě vrácení peněz nebo výměny produktu. Pro uplatnění kompenzace není nutné předkládat účtenku.

 

Upozornění: Jedná se pouze o jednu výše zmíněnou šarži tohoto produktu, všechny ostatní šarže tohoto námi pravidelně vyráběného a kontrolovaného produktu jsou v pořádku.

 

Děkujeme za Vaše pochopení a pevně věříme, že si s námi i nadále budete s radostí užívat naše produkty plné přírody a příběhů.
Vaše MANUFAKTURA

 

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.