Hvězda měsíce se slevou 20 %: Sprchový gel Sedmikráska

Šumivé bomby do koupele s efektem 2v1

Šumivé bomby do koupele s efektem 2v1

Nejkratší měsíc v roce často bývá pocitově tím nejdelším. Nízké teploty, málo sluníčka, dny stále krátké a naše tělo si žádá odpočinek. Únor je zkrátka měsíc koupelí.

 

Zastavte se, zregenerujte své tělo i mysl v horké lázni a nechte starosti vyšumět… Slibujeme, že to bude bomba!

Šumivé bomby do koupele 2v1 si vyberete ze 4 oblíbených vůních ve všech prodejnách Manufaktura i v e-shopu. Obsahují až 98,70 % ingrediencí přírodního původu, jsou vyráběné v ČR a nejsou testované na zvířatech.

Zamilujte se do antistresové Levandule, něžné Sedmikrásky, romantické Růže nebo smyslné Louky

Dokonalé šumivé bomby 2v1 a jejich 10 „nej“

  • Koupelové bomby ušetří čas. Díky efektu 2v1 a přírodnímu složení s vysokým obsahem cenných másel po koupeli již nemusíte aplikovat tělové mléko, pokožku báječně zvláční samotná koupel.
  • Zajišťují hydrataci, zvláčnění, detox a výživu pokožky a vytvoří u vás v koupelně malé domácí lázně a wellness.
  • Obsahují kakaové, meruňkové, mandlové a bambucké máslo.
  • Jsou 100% vegan
  • Anti-pollution komplex z českých a slovenských bylin a ovoce, kterým se pyšní šumivá koule LOUKA, chrání pokožku.
  • Levandulová koule do vany obsahuje levandulový esenciální olej. Ten působí antistresově, proti nespavosti, nervozitě a nachlazení. Aroma olej má vliv také na pokožku – dodává a udržuje potřebnou hydrataci a má čisticí a zklidňující účinek.
  • Sedmikrásky použité k výrobě naší sedmikráskové koule do vany jsou z významné části ručně sbírané v čistém prostředí českých zahrad a luk přímo zaměstnanci Manufaktury.
  • Vdechování vonných olejů během aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí jako
  • Regenerační vřídelní sůl je lokální ingrediencí z fascinujícího přírodního fenoménu – karlovarských pramenů, které patří mezi nejúčinnější minerální vody na světě.
  • Koupelové bomby jsou šetrné k přírodě. V prodejnách Manufaktura je nabízíme BEZ OBALU.

Inspirace na dárek pro milovníky koupelí a relaxu

Šumivé koupelové koule jsou dostání také v krásných originálních dárkových sadách. Získáte proto dokonalý tip na dárek pro všechny milovníky vonných koupelí, odpočinku a relaxu!

Podpořte prodej BEZ OBALU

Ve vybraných prodejnách si stočíte sprchový gel Louka a regenerační šampon Pivo do vlastní nádoby o 20 % levněji než je cena originálního balení. Koupelovou sůl BEZ OBALU koupíte se slevou 10 %.

Pokud se snažíte šetřit přírodu jako my, doneste si čistou uzavíratelnou nádobu, ať si doma užijete voňavou lázeň či sprchu bez zbytečných obalů navíc. Přečtěte si víc o bezobalovém prodeji.

Dopřejte si uvolňující krémovou koupel a dejte prosím vědět, jak se vám nové koule do koupele líbí, ideálně přímo pod bombami do koupele v našem e-shopu. Těšíme se na zpětnou vazbu od vás!

 

Krásné dny,
vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.