Akce 3 + 1 na kosmetiku Clear & Happy

Šetrná dezinfekce na ruce

Podzimní období chřipek a nachlazení je pomalu tady. Chraňte se před viry a bakteriemi účinně, ať už jste na cestách v městské hromadné dopravě, v restauracích, školách nebo na dětských hřištích. Jemná dezinfekce rukou je právě v tomto období velmi důležitá a dokáže nám zajistit komfort při všech našich aktivitách. Jaký antibakteriální gel, ideálně pro celou rodinu, vybrat?

Šetrná a účinná dezinfekce na ruce plná přírody

 

 • Obsahuje 97,18 % ingrediencí přírodního původu
 • Bojuje proti bakteriím, virům i plísním
 • Rychle se vstřebává
 • Nelepí
 • Nevysušuje
 • Neničí pokožku
 • Krásná svěží vůně máty
 • Neobsahuje dráždivý peroxid vodníku
 • Vhodný pro časté použití
 • Vegan složení
 • Praktické maxi balení do kabelky, do auta nebo do práce

Šetrné a účinné složení této dezinfekce na ruce pomohlo již desetitisícům z Vás. Oceňujete zejména jeho jemné složení, které nadměrně nevysušuje pokožku. Chválíte také jeho příjemnou nelepkavou konzistenci a těší Vás také jeho krásná osvěžující vůně. Přesvědčila Vás i jeho účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky, která je ověřena Zdravotním ústavem.

Krásné recenze jsou pro nás odměnou

Jana - 16. 11. 2021

Nejlepší dezinfekce, jinou nekupujeme. Krásně voní, nelepí.

Jarmila - 8. 4. 2021

Mockrát děkuji, voní, dezinfikuje, chrání.

Jana - 10. 2. 2021

Kupuji opakovaně - pro celou rodinu - stále nejlepší dezinfekční gel na trhu.

Petra - 22. 11. 2020

Jinou dezinfekci nepoužívám.

 

Možná jste s ním měli tu čest už i Vy a ani o tom nevíte. Připomeňte si, jak dokáže být voňavá dezinfekce na ruce, aniž byste ze svých rukou dlouhou dobu cítili nepříjemný odér lihu.

Víte, že…

Dezinfekční gel s mátou a vřídelní solí se stal hrdinou v první covidové vlně na jaře roku 2020? Dlouho byl jediným dostupným dezinfekční gel s ověřenou účinností na českém trhu.

Také se zasloužil o pomoc při běžném fungování v náročné době a to v mnoha potřebných organizacích. Především v dětských domovech, v domovech seniorů, v centrech sociálních služeb, v hospicech, apod. Více o této pomoci se můžete dočíst zde.

 

Náš tip!

Skvělým a velice oblíbeným pomocníkem je také dezinfekční sprej na ruce, který čistí povrchy a hodí se také k péči o kosmetické štětce.

Dezinfekční gely Manufaktura - máta, meruňka a jemný dětský

Manufaktura doporučuje

Pokud se pohybujete v pohodlí domova, vyzkoušejte naše rostlinná tuhá mýdla! Mnoho zajímavostí a faktů se o nich dočtete v novém článku na našem blogu.

Objevte také další šetrné dezinfekce na ruce

V nabídce Manufaktury naleznete také dezinfekční přípravky na ruce v balení do kabelky, vhodné na cestování a na palubu letadla – s vůní máty, meruněk a také jemnou dezinfekci pro děti.

 

Krásné podzimní dny,

přeje Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.