Prodlužte své letní opálení

Podzim je za dveřmi a to znamená, že opálení, na kterém jsme pracovali celé léto, se možná začíná pozvolna vytrácet. Není to ale důvod ke smutku. Máme pro Vás totiž jednoduché řešení, díky kterému hravě prodloužíte své letní opálení a bronzové barvy se nemusíte vzdávat ani v zimě.

Znáte už náš Samoopalovací fluid Meruňka? Jeho největší předností je bezesporu přirozené opálení bez působení škodlivých vlivů ze slunečního záření nebo solárií, viditelný efekt již po jednom použití a krásná vůně.

 

Šetrné složení

Hlavní složkou samoopalovacího fluidu je neškodlivá ingredience Dihydroxyaceton. Jedná se o látku přírodního původu, která se vyrábí z glycerinu a má bio certifikát ECOCERT. Působí tak, že reaguje s buňkami v nejvrchnější části pokožky a zabarvuje ji do příjemného bronzového odstínu. V receptuře najdete i cenné pečující přírodní oleje – meruňkový, jojobový, mandlový, zklidňující vitamín E, zjemňující ovesný betaglukan, extrakt z mořské řasy a hydratační glycerin.

 

Vykouzlete si i na Vaší pokožce atraktivní zlato-hnědý tón a užívejte si její hebkost a pečlivou hydrataci.
Jak docílit co nejkrásnějšího opálení?

Používejte náš samoopalovací fluid vždy na vyčištěnou pokožku, ideálně po pečlivém peelingu, pomocí kterého odstraníte odumřelé kožní buňky. Nanášejte raději menší vrstvu opakovaně, než velkou vrstvu, která by mohla zapříčinit vznik fleků. Ze začátku aplikujte 2x týdně, než dosáhnete požadovaného odstínu, poté stačí nanášet jednou týdně pro udržení své vysněné barvy. Příjemná gelovo-krémová konzistence zaručuje pohodlné roztírání a snadné vstřebávání.

Vykouzlete si i na Vaší pokožce atraktivní zlato-hnědý tón a užívejte si její hebkost a pečlivou hydrataci.

Váháte? Přečtěte si recenze od našich zákaznic.

Renča - 29. 7. 2021

Naprostá spokojenost, není co vytknout. Nádherná, jedinečná vůně, na rozdíl od ostatních produktů, co jsem vyzkoušela. Přirozená barva, žádné fleky.. prostě pecka! Mohu jen doporučit!!! Snad zůstane v nabídce.. díky a hodně dalších spokojených zákazníků přeji.

Jitka - 12. 5. 2021

Lehce roztíratelný, příjemná vůně a kůže k nerozeznání od přírodního opálení. Od prvního vyzkoušení ho používám už kolikátý rok. Doporučuji!!!!

 

Další reakce najdete v záložce recenze zde.

Pro více informací zhlédněte záznam živého vysílání z května, kde jsme se samoopalovacímu fluidu věnovali společně s jeho vývojářkou Terezou Růžičkovou. Najdete ho na našem Instagramu.

Napsat komentář

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.