Prodejny v novém designu

Tvoříme krásnější a originálnější místa pro nakupování! Poslední měsíce jsme využili k rekonstrukci našich prodejen. Jednu po druhé postupně předěláváme do nového designu v duchu „přírodní historické laboratoře“, která pro nás symbolizuje to, čím se inspirujeme při vývoji - tradicí a lokální přírodou.

Nového vzhledu se dočkaly naše pražské prodejny Manufaktura v obchodních centrech Westfield Chodov, Atrium Flora, Novo Plaza, v centru Starého města v ulici Melantrichova, Celetná a Mostecká a naposledy nový kabátek oblékl i obchod v OC Arkády Pankrác. Mimopražské jsme potěšili rekonstrukcí všech tří prodejen v Brně, Jihlavě a slovenské zákazníky v nákupním centru Aupark v Bratislavě.

Při tvorbě nových interiérů nyní využíváme bílé keramické obklady „à la laboratoř“, krásné skleněné laboratorní baňky – ať už jako originální světla či jako dekorace plné bylin, svěšujeme vlastnoručně sušené byliny, vytváříme kouzelné koutky s toaletním stolkem nebo vanou plnou květin apod… Čím dál tím více také pracujeme s digitálními obrazovkami, které nám umožňují pomocí vizuálně atraktivních prezentací či videí snadno přenášet příběhy našich ingrediencí a produktů či komunikovat aktuální akce.

Upcycling je už od počátků Manufaktury originálním prvkem při tvorbě interiérů – v našich prodejnách tak najdete nejrůznější dřevěné a kovové stoly, stolky, židle a kompozice vzniklé zrestaurováním starého nábytku či vybavení zaniklých fabrik. V interiérech našich prodejen Vás zaujme také staré laboratorní sklo, váhy, valchy, pračky, bojlery a další krásné autentické historické artefakty. Moc rádi vdechujeme nový život krásným starým věcem, které mohou ještě dlouho sloužit a vyprávět svůj příběh dál.

Upcycling je už od počátků Manufaktury originálním prvkem při tvorbě interiérů – v našich prodejnách tak najdete nejrůznější dřevěné a kovové stoly, stolky, židle a kompozice vzniklé zrestaurováním starého nábytku či vybavení zaniklých fabrik.

Návrh interiéru má na svědomí přímo náš pan majitel a šikovní kolegové poté jeho grafický návrh promění ve skutečnost.

 

Do rekonstrukce každé prodejny je zapojeno mnoho zaměstnanců a výsledek je vždy společným dílem a malým svátkem pro všechny. Návrh interiéru má na svědomí přímo náš pan majitel a šikovní kolegové poté jeho grafický návrh promění ve skutečnost.

Naší snahou je v prodejnách vytvářet příjemnou a voňavou atmosféru, kterou on-line nakupování nezprostředkuje. Zastavte se pro Vaše nákupy v kamenných prodejnách Manufaktura, a pomozte tím redukovat velké množství obalových materiálů nutných k expedici e-shopových objednávek. Není nad osobní setkání... Náš milý personál Vám rád poradí s výběrem a na vyžádání rozdá testery nebo vzorky vybraných produktů na vyzkoušení. V našich prodejnách Vám zdarma rádi vybrané zboží zabalíme jako dárek. Můžete se zde také registrovat do našeho nového věrnostního programu a ihned začít čerpat jeho skvělé výhody.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napsat komentář

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.