Dny Manufaktura: -20 % při nákupu nad 599 Kč

Podzimní jóga rituál s Manufakturou

Podzim vyzívá ke zpomalení, zvolnění a odpočinku. Věnujete se zdravému životnímu stylu a jóga je váš sálek kávy? Podpořte relaxační efekt a načerpejte energii prostřednictvím aromaterapie, která perfektně doplní cvičení jógy.

Jóga s Manufakturou

Relax, jóga & aromaterapie

V našem sortimentu naleznete nové JÓGA SETY, které se zaměřují na intenzivnější prožitek relaxačního cvičení pomocí aromaterapie. Vybrat si můžete ze dvou druhů.

 

Osvěžující proti únavě a Relaxační proti stresu.

 

Co obsahují?
  • Interiérové vůně, které obsahují přírodní esenciální oleje – skvěle provoní jógamatku a prostory vaší domácnosti nádhernou vůní bylin a citrusů.
  • Aroma Roll-ony – 100% přírodní vůně proti stresu a únavě. Během cvičení aplikujte na pulsní body a dopřejte si chvilku absolutního klidu a odpočinku.

Tip pro vás!

Dopřejte si relaxační 20minutovou jógu s Terkou – asistentkou vývoje Manufaktury. Terka vás provede jednoduchými cviky na protažení a uvolnění, které zvládnou i úplní začátečníci.

PS: Těšíme se na váš komentář pod videm, jak se vám jóga líbila.

Hodina jógy skončila?

Nenechte se ničím a nikým rušit a odměňte se relaxací ve vaně. Uvolněte tělo i mysl a užijte si svou zaslouženou chvilku podzimní aromaterapie...

Krásný večer. Namasté.

Vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.