Akce 3 + 1 na kosmetiku Clear & Happy

Pleťový booster: vítěz v omlazení

Najít opravdu účinné sérum proti vráskám plné aktivních látek, které je cenově přijatelné a přibližuje se co možná nejvíce přírodě, je v kosmetickém světě opravdový kumšt. Objevte tajemství věčného mládí – náš unikátní pleťový booster! Výjimečná omlazující péče o pleť nabitá vysokým obsahem aktivních látek, která nadchla již tisíce z Vás. Redukuje vrásky až o -64,5 % a obsahuje 93,9 % ingrediencí přírodního původu. Klinická studie, stovky krásných recenzí a prvenství ve čtenářské anketě. Milé dámy, už si nedělejme vrásky z vrásek...

Náš vítěz v kategorii Anti-age!

Mimořádnou oblíbenost pleťového boosteru potvrdila i čtenářská anketa Kosmetické hvězdy 2021. Booster se v ní umístil na skvělém 1. místě v kategorii Pleť - Anti-age. Seznamte se s ním blíže a vyzkoušejte omlazující zázrak na vlastní kůži.

Je malý, ale šikovný

Anti-aging, lifting, hydratace, zpevnění. To vše Vám tato elegantní tyčinka může nabídnout. Jemné sérum na obličej je bez parfemace a jeho síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí. Které to jsou?

  • Olejový extrakt ze světlice lékařské bohaté na omega 6 mastné kyseliny společně s extraktem z plamatky zelné, kozince blanitého a koenzymu Q10 okamžitě a dlouhodobě redukuje vrásky.
  • Kyselina hyaluronová má výjimečnou schopnost vázat na sebe vodu a poté ji postupně uvolňovat, díky čemuž poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje její pružnost.
  • Ceramidy obnovují ochranné vrstvy pokožky a výrazně přispívají dlouhodobé hydrataci.
  • Zklidňující účinek a ochranu před nepříznivými vlivy slunečního záření dodává extrakt z mořské řasy Laminaria Ochroleuca.
  • Mezi další mimořádně prospěšné látky pro zvláčnění a hydrataci patří růžová vodasedmikráskový extrakt a přírodní oleje.
Na našem e-shopu najdete řadu krásných recenzí od spokojených zákaznic.

„Skutečně viditelně vyhlazuje vrásky, dobře roztíratelná konzistence a nedráždí mou přecitlivělou pleť. Za mne naprostá spokojenost, doporučuji.“

„Předčil má očekávání. Určitě zopakuji celou kůru na podzim.“

„Vydržela jsem opravdu poctivě 28 dní a vyplatilo se! Děkuji.“

Více z recenzí si můžete přečíst v záložce recenze zde.

Klinická studie

Že se jedná o skutečně mimořádný produkt, dokazuje i klinická studie provedená Státním zdravotním ústavem v Praze.

  • Vrásky kolem očí, rtů nebo na čele jsou vyhlazeny až o 64,5 %.
  • 95 % žen zaznamenalo redukci vrásek.
  • V oblasti hydratace pleti bylo prokázáno významné a dlouhodobé zvýšení hydratace až o 10,7 %.

4 tipy na omlazující kúru na míru

Pleťový booster doporučujeme používat těmito způsoby:

1) Intenzivní 28denní pleťová kúra

Dopřejte si ji ideálně 2x ročně - na jaře a na podzim: Aplikujte na čistou pleť. Ráno vmíchejte 1 kapku boosteru do svého denního krému a jemně vmasírujte. Večer aplikujte 4 kapky jemným vklepáním do pleti - při aplikaci věnujte zvýšenou pozornost okolí očí a rtů, následně použijte Váš standardní noční krém.

2) Intenzivní 28denní vyhlazující kúra pro redukci očních vrásek

Dopřejte si ji ideálně 2x ročně - na jaře a na podzim: Aplikujte 1 kapku ráno a 4 kapky večer jemným vklepáním do vyčištěné pleti v oblasti očního okolí.

3) Pravidelná omlazující noční péče

Večer aplikujte 2 kapky jemným vklepáním do pleti - při aplikaci věnujte zvýšenou pozornost okolí očí a rtů, následně použijte Váš standardní noční krém.

4) Pro zvýšení účinků Vašich standardně používaných osvědčených pleťových přípravků

Smíchejte na hřbetu ruky 1 kapku séra s jednou dávkou denního či nočního krému a aplikujte na čistou pleť.

Náš tip!

Doplňte omlazující péči také dalšími produkty, které jsou nezbytné pro kompletní péči o pleť! Vyzkoušejte také například Anti-aging noční krém z řady Sedmikráska. Ochrana, výživa, hydratace a omlazení. Vegan složení a ideální péče pro ženy pohybující se často ve městě.

 

Mohlo by vás také zajímat:

Jak se zbavit vrásek

 

Přejeme krásné dny,
Vaše Manufaktura.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.