NOVINKA: Šumivé bomby do koupele 2v1

Máme velkou radost, že s příchodem podzimu se k nám přikutálela další novinka, která je pro pochmurné dny jako dělaná. Milujete koupele? Pak se zastavte a připravte si horkou lázeň… Bude to bomba!

Seznamte se šumivými bombami do koupele 2v1 ve 3 oblíbených vůních! Šumivky seženete již nyní v prodejnách Manufaktura i v našem e-shopu.

Šumivé koupelové bomby 2v1 obsahují vysoké procento ingrediencí přírodního původu (až 98,70 %), jsou vyráběné v ČR a nejsou testované na zvířatech. Jsou vhodné pro vegany a doprovází je nádherná vůně bylin a květin.

Dokonalé šumivé bomby 2v1 a jejich 10 „nej“

Šumivé koupelové bomby Manufaktura ve 3 vůních.

  • Koupelové bomby Vám ušetří čas. Díky efektu 2v1 a přírodnímu složení s vysokým obsahem cenných másel po koupeli již není zapotřebí aplikovat tělové mléko, pokožku báječně zvláční samotná koupel.
  • Zajišťují hydrataci, zvláčnění, detox a výživu pokožky a vytvoří u Vás v koupelně malé domácí lázně a wellness.
  • Obsahují kakaové, meruňkové, mandlové a bambucké máslo.
  • Jsou 100% VEGAN.
  • Anti-pollution komplex z českých a slovenských bylin a ovoce, kterým se pyšní šumivá koule LOUKA, chrání pokožku.
  • Levandulová koule do vany obsahuje levandulový esenciální olej. Ten působí antistresově, proti nespavosti, nervozitě a nachlazení. Aroma olej má vliv také na pokožku – dodává a udržuje potřebnou hydrataci a má čisticí a zklidňující účinek.
  • Sedmikrásky použité k výrobě naší sedmikráskové koule do vany jsou z významné části ručně sbírány v čistém prostředí českých zahrad a luk přímo zaměstnanci Manufaktury.
  • Vdechování vonných olejů během aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí jako antistres.
  • Regenerační vřídelní sůl je lokální ingrediencí z fascinujícího přírodního fenoménu – karlovarských pramenů, které patří mezi nejúčinnější minerální vody na světě.
  • Koupelové bomby jsou šetrné k přírodě. V prodejnách Manufaktura je nabízíme BEZ OBALU.

Inspirace na dárek pro milovníky koupelí a relaxu

Víte, že šumivé koupelové koule jsou dostání také v krásných originálních dárkových sadách? Tohle je dokonalý tip na dárek pro všechny milovníky vonných koupelí, odpočinku a relaxu!

Koupelová koule Levandule Manufaktura

Náš tip! Podpořte prodej BEZ OBALU

Věděli jste, že v našich prodejnách naleznete také stáčený prodej Sprchového gelu LOUKA a PIVNÍHO ŠAMPONU BEZ OBALU či koupelovou sůl BEZ OBALU? Pokud rádi myslíte na přírodu a s obaly se snažíte šetřit stejně jako my, doneste si do našich prodejen čistou uzavíratelnou nádobu, vyberete si koupelovou sůl, sprchový gel nebo šampon a doma si užijte voňavou lázeň či sprchu bez zbytečných obalů navíc.

A jako bonus… Stáčený sprchový gel LOUKA i Pivní šampon jsou pak o 20 % levnější než originální balení. Na nákup koupelové soli dostanete 10% SLEVU. Více info o bezobalovém prodeji naleznete zde.

Dopřejte si uvolňující krémovou koupel a nezapomeňte nám dát vědět, jak se Vám nové koule do koupele líbí… Třeba v recenzích přímo pod jednotlivými bombami v našem e-shopu.

 

Krásné dny,
Vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.