Novinky: Šípek, Nutrikosmetika, Interiérové vůně a další…, Klub Manufaktura – přidejte se k nám!

Novinka pro vlasy bez lupů

Nedávno jsme uvedli na trh nový jemný šampon proti lupům s pivem a bylinami. Šampon rozšiřuje nabídku naší legendární pivní kosmetiky, kterou v posledních letech profilujeme především jako péči o vlasy.

Tekuté zlato pro krásné vlasy
Už naše prababičky věděly, že pivo působí blahodárně na kvalitu vlasů - zmírňuje lámavost, dodává lehký tužící efekt, napomáhá růstu, navrací přirozený lesk a propůjčuje objem.

Čím je naše novinka speciální?
Nový šampon je opravdu výjimečný tím, že nabízí komplexní účinné řešení v úlevě od lupů a svědivé pokožky, přestože neobsahuje Zinc Pyrithione – nejběžněji používanou ingredienci proti lupům, které hrozí v dohledné době zákaz používání.

V čem se ukrývá jeho kouzlo
Unikátní receptura nového šamponu je založena na obsahu mimořádné ingredience proti lupům – patentované látky Dandrilys® získávané z kůry cicimku. Také jste o této zvláštní dřevině nikdy neslyšeli? Nevadí! Důležité jsou její prokázané účinky: Dandrilys® je přírodní alternativou pyritionu zinku, snižuje tvorbu lupů, má protizánětlivé účinky, vynikající schopnost zklidnit citlivou pokožku hlavy a zmírnit její nepříjemné projevy jako je svědění a začervenání, normalizuje tvorbu mazu. A co navíc? Efekt redukce lupů vydrží až 72 hodin!

Další cenné přírodní ingredience
Jemný šampon proti lupům dále obsahuje poctivé benešovské pivo Ferdinand, výtažky z ječmene, chmelu, rozmarýnu a lišejníku, mandlový olej, panthenol a polysacharidy z hnědých řas. Všechny tyto ingredience dodávají tomuto šamponu další důležité benefity. Napomohou posílení, regeneraci, hydrataci a lesku vlasů.

Šetrná receptura
Bezalergenní bylinná parfemace propůjčuje šamponu nádhernou vůni. Díky mimořádně jemné receptuře bez obsahu SLES a pyrithionu zinku je mimořádně vhodný pro každodenní použití, pro všechny typy vlasů a citlivou pokožku hlavy.

Znáte všechny naše pivní šampony?

Originální vlasový šampon

Ikonický produkt pivní řady a absolutní bestseller - legendární pivní šampon, který od roku 2007, kdy poprvé spatřil světlo světa, potěšil již více než milion spokojených zákazníků.

Extra jemný Šampon snů

Vylepšená verze pivního šamponu - revitalizující šampon s pivem, kofeinem, výtažkem z chmelu a ječmene podporuje růst a objem, intenzivně hydratuje, regeneruje a ochraňuje.

Novinka! Jemný šampon proti lupům

Extra jemná zklidňující péče s unikátní přírodní ingrediencí proti lupům – patentovanou látkou Dandrilys®. Efekt redukce lupů vydrží až 72 hodin! Neobsahuje SLES a Zinc Pyrithion.

Zajímá Vás více o našich pivních šamponech? Poslechněte si záznam živého vysílání na našem Instagramu.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.