Akce 3 + 1 na kosmetiku Clear & Happy

Novinka! Aroma Roll-ony – 100% přírodní vůně do kapsy

Představujeme Vám nové 100% přírodní vůně do kapsy Aroma Roll-ony ve dvou vůních, které již nyní seženete v našich prodejnách Manufaktura i v e-shopu. Nádherně voní, dodají pocit osvěžení, koncentrace či úlevy od stresu a navíc se vejdou do každé kabelky! Objevte novinku, která se nese v duchu aromaterapie, uvolnění, relaxačního cvičení a zdravého životního stylu.

Potřebujete uvolnit, dodat energii nebo si jen tak zpříjemnit relaxační chvíle při cvičení jógy, pilates nebo při jiné oblíbené aktivitě? 100% přírodní esenciální oleje v roll-on obalu jsou dokonalým společníkem pro chvíle harmonizace těla i mysli. Podporují koncentraci, napomáhají lepšímu spánku, ulevují od napětí i stresu a osvěží mysl při náročné práci, sportovních výkonech nebo kdykoliv během dne. Nádherná přírodní vůně Vás během chvilky odvede od běžných starostí a navodí pocit lepší nálady.

Proč jim říkáme „malý terapeut do kabelky“?

Aroma roll-on ENERGIE, OSVĚŽENÍ & KONCENTRACE

  • Aromaterapie je přirozenou přírodní metodou, která využívá jedinečných účinků éterických olejů z aromatických rostlin na lidský organismus. Jejich léčebnou sílu znali naši předci již před tisíci lety, velkou zálibou ve využívání vonných olejů měli především staří Řekové, Římané, Číňané i Egypťané. Do Čech se dostala v 10. století díky mnichům z benediktýnského řádu. Výčet nekonečného množství jejího využití by zabral tisíce řádků.
  • Aroma roll-ony jsou 100% přírodní a vhodné pro vegany.
  • Unikátní terapeutické vlastnosti levandule se využívají již více než 2500 let, pro její výjimečné zdravotní benefity.
  • Při jógových lekcích báječně napomáhá harmonizaci a při závěrečné relaxaci zpříjemní chvilky odpočinku, které v tělocvičnách občas naruší vydýchaný vzduch či odér cvičících podložek
  • Kompaktní roll-on balení je ideální do kabelky, umožní Vám mít vůni vždy při sobě.
  • Aroma roll-ony lze využít také jako osobní přírodní parfém. Trend přírodních vůní je na vzestupu! Vzhledem k obsahu 100% přírodních aromatických éterických olejů, které jsou vysoce těkavé, však počítejte s kratší výdrží nežli u klasických vůní. Hlavní funkcí těchto aroma roll-onů je okamžitý aromaterapeutický efekt a ne dlouhodobá vůně. Používejte opakovaně a kdykoliv v případě potřeby.
  • Design flakonu zdobí nádherné autorské motivy výtvarnice Diany Delevové.
Náš tip! Dokonalý dárek pro milovníky aromaterapie a relaxu…

Víte, že nové Aroma Roll-ony jsou dostání také v krásných originálních dárkových sadách? Tohle je dokonalý tip na dárek pro všechny milovníky odpočinku, jógy a relaxu!

 

Aroma roll-on RELAXACE, ANTI-STRESS & HARMONIE

Přejeme dny plné dobré nálady,

Vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.