Nová řada Meruňka: Objevte vůni léta

Nové zasilatelské krabice: Radost z rozbalování!

Věděli jste, že jsme již většinu našich původních hnědých krabic nahradili novými a mnohem krásnějšími zasilatelskými obaly? A protože jsou naším společným zájmem přírodní a lokální produkty a ohleduplnost k přírodě, při vývoji a výrobě obalů jsme jako vždy kladli důraz na udržitelnost. Největší radost nám uděláte, když se námi necháte inspirovat, a využijete naše krabice i poté, co z nich vybalíte svou voňavou zásilku.

EKO & estetika & kvalita

Nové zasilatelské obaly vás potěší poutavým botanickým designem, kvalitním provedením a výrobou z udržitelných materiálů. Díky těmto charakteristickým prvkům vám nyní mohou přinášet autentickou radost již při rozbalování.

♥ Jsou vyrobené v Čechách z vlnité lepenky, která je dokonce vyrobená na stejném místě jako krabice.

♥ Vlnitá lepenka je přírodní materiál, vyrábí se převážně z recyklovaných papírů a je 100% recyklovatelná (je cenným materiálem i po 20 recyklačních cyklech). Skládá se z několika vrstev, bílá je pouze jedna horní vrstva.

Ani krabice, ani materiál k nám tak nemusí cestovat přes půl světa.

Nové obalové řešení nám umožnilo upustit od využívání lepicí pásky.

♥ Grafika je odlehčená, abychom zbytečně nepotiskávali velkou plochu a vychází z botanických akvarelových motivů výtvarnice Diany Delevové, které využíváme i v obalovém produktovém designu našich populárních kolekcí (Louka, Sedmikráska).

♥ Design, jehož autorem je dlouholetý dvorní grafik MANUFAKTURY Pavel Winter, je koncipován tak, aby už samotný obal byl pro zákazníka „zážitkem“ a umocnil pozitivní emoce spojené s naší kosmetikou a vnímání přírodnosti.

Design inspirující k udržitelnosti

Atraktivní provedení nových krabic zvyšuje šanci, že naše krabice nebude ihned po doručení zakázky vyhozena, jako tomu obvykle bývá, ale že bude následně využita – k tomu inspirujeme přímo na krabicích. Krabice tak lze po jednoduchém odříznutí horních klop využít jako estetické úložné boxy – např. do kuchyně, šatny, botníku, knihovny, dílny, apod. Fantazii se meze nekladou.

Radost již při rozbalování

Jedním z důležitých cílů při návrhu nových zasílatelských krabic byla snaha o příjemný zážitek spojený s nákupem a doručením zboží i v online prostředí. Osobnímu zážitku z našich krásných voňavých se sice jen tak nic nevyrovná, ale věříme, že vás naše úhledné rozkvetlé balíčky při doručení a rozbalování opravdu potěší.

 

PS: během letošního podzimu by v novém provedení již měly být všechny rozměry zasilatelských krabic, které používáme.

Přejeme krásné dny,
vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.