Nepropásněte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmikráska

Nové šetrné a ještě voňavější dezinfekce na ruce

Účinní pomocníci pro čisté ruce kdykoliv a kdekoliv získaly své stálé místo v našich kabelkách, autech, a domácnostech. Máme je zkrátka neustále při sobě, připravené neohroženě bojovat proti všem nepříjemným strašákům v podobě virů a bakterií. Zdá se, že dezinfekční prostředky na ruce ještě jen tak neodložíme …

Důsledná hygiena rukou je stále aktuální téma a na vlastní kůži jsme určitě pocítili, že naše ruce častým mytím a dezinfikováním trpí. Proto představujeme nové šetrné a voňavé dezinfekce pro účinnou očistu rukou. Lehkou a osvěžující vůni máty, kterou už znáte, doplnila dvojice nováčků. Potěšíme Vás ovocnou vůní meruňky nebo extra jemným gelem vhodným i pro citlivou pokožku?

Všechny tři dezinfekční gely, jejichž účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem, jsme ukryli do praktických obalů vhodných do každé kabelky a ozdobili je krásnými etiketami. Nepostradatelní pomocníci do MHD, nákupních center, veřejných budov a dalších míst s vysokou koncentrací lidí neobsahují dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušují pokožku, a proto jsou vhodné i pro častější použití.

Vyberte si vůni, která se Vám bude nejvíce zamlouvat. Jaký z našich účinných nováčků Vás nejvíce zaujal? Přijďte si pro něj do našich prodejen nebo objednejte z pohodlí domova na www.manufaktura.cz.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.