Mezinárodní den žen: -20 % na šumivé koule do vany

Nové interiérové vůně a síla aromaterapie

Už jste se seznámili s našimi novinkami? Jedná se o překrásné interiérové vůně s přírodními esenciálními oleji, které dokáží neutralizovat nepříjemné pachy, příjemně provonět interiér a povzbudit dobrou náladu. Zaplavte každý kout svého domova fantastickými tóny inspirovanými čistotou přírody. Jedinou aplikací se přenesete do okouzlujícího světa vůní, který Vám zpříjemní všechny všední i nevšední chvilky.

 

Vyzkoušejte naše nové interiérové vůně a objevte novou vůni Vašeho domova:

Pro radost & osvěžení

Grep a pomeranč

Fantastická osvěžující citrusová vůně s esenciálními oleji z pomeranče, grepu, kmínu, anýzu a litsea cubeba zahalí Váš domov tóny svěží čistoty, povzbudí dobrou náladu, dodá energii a vitalitu.

 

100% Antistres

Levandule a Litsea Cubeba

Aromaterapeutická interiérová vůně s esenciálními oleji levandule a litsea cubeba okamžitě provoní Váš interiér, neutralizuje pachy a napomůže úlevě od stresu. Nechte se pohltit 100% přírodní antistresovou vůní mísící kouzlo uklidňujících tónů nostalgické levandule a osvěžující litsey cuceby. Působí pozitivně při stresu a únavě, harmonizuje a má antiseptické účinky.

Víte, co je aromaterapie?

Přírodní metoda, která využívá jedinečných účinků éterických olejů z rostlin na lidský organismus. V naší nabídce najdete výběr 100% přírodních esenciálních olejů vhodných pro koupele, do aroma-lamp, saunových nálevů, vířivých van či k masážím.

Esenciální oleje

Získávají se lisováním, destilací či extrakcí nejrůznějších částí rostlin – květů, plodů, listů, kůry a kořenů. Na výrobu pouhých pár kapek rostlinné silice bývá zapotřebí až kilogram přírodní suroviny. Vůně uvolněné z rostlinných silic příznivě působí na psychiku – uvolňují, osvěžují, harmonizují, podporují koncentraci a napomáhají úlevě od stresu. Esenciální oleje však účinkují i na pokožku – hojí, zklidňují, čistí, prokrvují, napomáhají regeneraci…

Jak šel čas s aromaterapií

Její léčebnou sílu znali naši předci již před více než 5000 lety. Velkou zálibu ve využívání vonných olejů měli především staří Řekové, Římané, Číňané i Egypťané. Teprve až v 19. století byly rostlinné silice, zejména ve Francii, postupně vědecky analyzovány, aby potvrdily účinnost, která jim byla po staletí přisuzována mudrci, lidovými léčiteli, lékárníky i lékaři. Za zakladatele moderní aromaterapie je považován francouzský chemik René Maurice Gattefossé – ten také termín AROMATERAPIE poprvé použil ve své publikaci, která vyšla r. 1937.  Další významnou osobou v oblasti aromaterapie byl francouzský lékař Jean Valnet, který pomocí esenciálních olejů léčil vojáky zraněné během druhé světové války. V dnešní době se již aromaterapie opírá o nesčetné vědecké studie a je považována za hlavní součást alternativní léčby na celém světě.

A jak můžete aromaterapii využít v běžném životě? Máme tu několik tipů od naší vývojářky Terky Růžičkové:

Relaxační koupele

Přispívají k celkové relaxaci organismu a mají i blahodárné účinky na pokožku.

Jak na to?
Rozmíchejte 5 - 10 kapek v oleji nebo mléce a posléze přidejte do vany s vodou o teplotě cca 37°C – následně si užijte cca 15minutovou harmonizující koupel.
Sáhněte třeba po antistresovém 100% přírodním esenciálním oleji levandule.

 

Masáže

Ulevují od napětí a stresu a zlepšují tak celkové rozpoložení naší mysli.

Jak na to?
Esenciální olej smíchejte s rostlinným olejem (mandlovým, slunečnicovým, meruňkovým..) v poměru cca 1-5 kapek na 10 ml rostlinného oleje.
Masáž si určitě užijete s uvolňujícím 100% přírodním esecenciálním olejem máta.

Aromalampy

Nechte se unášet na vlně vůní, které Vás povzbudí, uklidní nebo zvednou náladu.

Jak na to?
Přidejte 3 - 8 kapek do vody v zapálené aromalampě.
Domov Vám krásně provoní a pročistí vzduch 100% přírodní esenciální olej Litsea Cubeba.

 

 

Skvělý tip navíc!

Provoňte si svou podložku na cvičení našimi novými interiérovými vůněmi například při józe nebo jiném domácím relaxačním cvičení.
Pomůžete tím koncentraci, uvolnění a povzbudíte své tělo i mysl.

Cítíte tu vůní? Nadechněte se a v mžiku se přeneste do světa odpočinku a relaxace. Uvolňující vůně prostoupí každý kout Vašeho domova a odplaví všechny starosti.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.