Mezinárodní den žen: -20 % na šumivé koule do vany

Nová limitovaná edice Jablko & Mandle je tu!

Představujeme harmonický celek vůní a účinků - novou limitovanou edici Jablko & mandle, která se stane Vaším příjemným hřejivým společníkem během podzimních a zimních měsíců. V nové řadě, která je v prodeji od 4. září najdete Zvláčňující sprchový a koupelový gel, Ochranný krém na ruce, Rodinný ochranný pleťový balzám, Relaxační koupelovou sůl, Lahodný sirup a Vonnou svíčku.

Jablko je typické pro naše zahrádky a sady a jeho hodnotu možná kvůli jeho zdánlivé obyčejnosti často přehlížíme. Ovoce zdobící českou krajinu od jara do podzimu je symbolem lásky, krásy, ale i vladařské moci. Je nedílnou součástí naší kultury, je spojeno s vánočními zvyky, stává se vzorem pro ornamenty, námětem pro písně a pro svou chuť často i součástí výtečných pokrmů a nápojů. Mandle představují výjimečnou přírodní plodinu pro zdraví a krásu, známou už od nepaměti a mnohde uctívanou jako symbol dlouhého života a štěstí. Historie jejich pěstování u nás sahá až do 17. století. V šedesátých letech se u nás dokonce nacházelo více než 50 tisíc mandloní a nádherné mandloňové sady, ač již raritní, u nás najdeme i dnes.

Jaké jsou přínosy těchto dvou přírodních pokladů v kosmetice?

Výtažky z jablka, bohaté na vitamín C, antioxidanty a minerály, mají skvělé hydratační a zvláčňující účinky, zjemňují pokožku, omlazují ji a podporují její přirozenou pevnost a pružnost. Jemný mandlový olej, bohatý zejména na vitamín E (vitamín krásy) přináší intenzivní regeneraci, hydrataci, výživu a zklidnění. A jak nová limitovaná edice voní? Sladkost a šťavnatost jablka doplněná sametovými, hřejivými až lehce marcipánovými tóny mandle si zamilujete na první přivonění…

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.