3+1 ZDARMA na kosmetiku Jahoda & Meruňka! Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 1000 Kč.

Nová anti-pollution řada LOUKA

Velkou část našeho života trávíme ve městech, která nám sice nabízejí nepřeberné možnosti, zábavu a vzrušení, ale přinášejí s sebou také svá negativa. Například znečištěné okolní prostředí, které je nepřítelem (nejen) naší pokožky. Smog, oxid uhličitý, průmyslové zbytky, UV záření, tabákový kouř a stres, spolu s modrým zářením z PC a telefonů výrazně přispívají k jejímu stárnutí a oslabení. Co s tím?

Objevte naši unikátní novinku Anti-Pollution kolekci LOUKA, která se stane Vaším ochranným štítem pro život ve městě a práci v kancelářích plných moderní techniky. Přináší komplexní péči ve třech krocích - šetrně vyčistí - dodá rovnováhu a podpoří ochrannou bariéru.

I přesto, že žijeme ve městech, k přírodě tíhneme a kdykoliv můžeme, utíkáme do ní. Proto nám byla právě příroda tou největší inspirací pro vznik nové Anti-pollution ochranné řady LOUKA. Všechny produkty této kolekce využívají unikátní přírodní komplex z českých a slovenských lučních bylin (sedmikráska, ostropestřec, řepík a pampeliška), jablek, broskví, ječmene a pšenice, díky kterému napomohou detoxikaci, rovnováze a ochraně. Vybrané produkty se navíc pyšní obsahem cenného Ectoinu, který účinně chrání proti oxidačnímu stresu a poškození. Napomáhá regeneraci, hydrataci a tím zpomaluje stárnutí pleti. Samozřejmostí je i obsah mnoha dalších cenných ingrediencí - rostlinných olejů, kyseliny hyaluronové II. generace, beta-glukanu, vitamínů, panthenolu a mnoha dalších.

Péče z přírody pro život ve městě...

Najděte balanc mezi hektickým životem ve městě a čistotou přírody a postarejte se o budoucnost své pleti, pokožky a vlasů již nyní. Jedině vhodnou péčí předejdete předčasným projevům stárnutí, tvorbě vrásek, tmavých skvrn a pih, ucpaným pórům, ztrátě pružnosti, dehydrataci, podráždění, tvorbě lupů nebo padání vlasů. Řada Louka plná bylin, květin, ovoce, čistoty a něžné péče se stane Vaším každodenním únikem do přírody a prostředníkem pro nádhernou a chráněnou pokožku i vlasy. Přivoňte a nalaďte se na krásu všude kolem Vás - ať už jste kdekoliv.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.