Nepropásněte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmikráska

Nakupování se zážitkem

Už máte plány na volné víkendy? Co takhle výlet do vánoční Prahy, kde panuje kouzelná sváteční atmosféra? Cílem Vašeho putování starou Prahou se může stát naše největší prodejna v Melantrichově ulici, kde na Vás dýchne skutečná atmosféra tradičních českých Vánoc. Víte, že v této prodejně prodáváme již téměř 30 let také tradiční české řemeslné výrobky a dřevěné hračky? Kromě kosmetiky Vás zde tak čeká spousta inspirace na nákup dokonalých vánočních dárků pro všechny Vaše blízké včetně dětí. Zajisté Vás zaujmou také naše tipy na překrásné dekorativní doplňky pro originální stolování v duchu udržitelnosti, které Vám budou dělat radost celoročně.

Co jsme si pro Vás v této prodejně kromě kouzelné atmosféry přichystali? Dárek, který si vyrobíte hned na místě! Nakupte nad 790 Kč a namíchejte si zdarma velký kornout své vlastní koupelové soli! Je jen na Vás, zda-li si ji necháte pro své chvíle relaxace (abyste lépe zvládli předvánoční shon) či ji využijete jako originální, vlastnoručně vyrobený dárek pro své blízké…

Akce platí od 4. 12. 2021 do 6. 1. 2022 nebo do vyčerpání zásob. Jeden zákazník si může namíchat po předložení účtenky nad 790 Kč z prodejny Manufaktura (Melantrichova 17) 1 koupelovou sůl (300 g) s vlastní vůní, bylinkou a barvou... K nákupu pak navíc obdrží atraktivní 20% slevenku na workshopy v našem zážitkovém centru Manufaktura Experience, které se nachází v horním patře této prodejny.

Pokud nedosáhnete výše nákupu 790 Kč, a po vlastnoručně vyrobeném kornoutu soli budete toužit – pak si jeho vyrobení můžete zakoupit samostatně za 159 Kč.

Vánoce a zážitky patří k sobě. Vlastnoručně vyrobená koupelová sůl se stane milým dárkem pro někoho z Vašich blízkých nebo si ji můžete užít ještě tentýž večer. Po dlouhé zimní procházce přijde teplá vonná koupel vždycky vhod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.