Dnes: Dárek k nákupu nad 590 Kč! Slevy měsíce objevte ZDE.

Limitovaná edice Šípek = Vaše podzimní láska

Je to tady! Jsme rádi, že Vám konečně můžeme představit naši novou limitovanou edici, která se jistě stane Vaším příjemným společníkem letošního podzimu a zimy. S láskou a nadšením jsme ji pro Vás několik měsíců chystali a věříme, že si ji zamilujete.

 

Seznamte se s ŠÍPKEM

 

I tentokrát jsme se při přípravách limitované edice inspirovali darem z přírody typickým pro naši zem. Vždyť kdo nezažil sbírání šípků na podzim, jejich následné sušení a nakonec popíjení lahodného čaje?

 

Objevte kouzlo šípků

Šípky se pyšní vysokým obsahem pečujících látek a jsou cennou zásobárnou vitamínů a antioxidantů, díky kterým mají zázračné účinky na pleť i pokožku. V kosmetických recepturách jsme využili zejména vysoce hydratační, regenerační a vyhlazující šípkový olej, který pokožku brání před působením volných radikálů, zpomaluje stárnutí, urychluje hojení jizev, snižuje viditelnost pigmentových skvrn a napomáhá proti akné a dalším pleťovým nedokonalostem.

Co šípková kolekce ukrývá?

Každodenní sprchování zpříjemní Zjemňující jiskřivý sprchový gel. Rty zjemní a ochrání Regenerační & výživný balzám na rty. Namáhané ruce odmění aplikace Výživného & ochranného krému a intenzivní hydrataci pleti dopřeje Ochranný & výživný pleťový balzám. Limitovanou edici i tentokrát skvěle doplňuje oblíbený Poctivý sirup a Přírodní vonná svíčka.

Zamilujte se do okouzlující čisté vůně s tóny červených plodů, která Vaše pečující rituály skvěle doprovodí.

Nová limitovaná edice ŠÍPEK je k dostání od 1. 9. 2021 ve všech našich prodejnách i v e-shopu manufaktura.cz.

Vyzkoušejte ji a zamilujte se na první dotek, pohled a přivonění.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.