Naše prodejny jsou zavřené. Nakupujte online! Dnes akce vánoční balíčky 3+1 zdarma + doprava zdarma nad 499 Kč. 

Limitovaná edice Jahoda & Bezový květ

Uteklo to jako voda, rok se s rokem sešel a máme ji tu zase – jarní limitovanou edici! Tentokrát jsme pro inspiraci nešli daleko… Nové kosmetické řadě vévodí rostliny tolik typické pro naše zahrádky. Přivítejte Jahodu & Bezový květ!

Jahody jsou skvělým pomocníkem pro Vaši krásu. V kosmetice jsou ceněné především blahodárné výtažky z jejich listů, bohaté na třísloviny, organické kyseliny, vitamín C a minerální látky. Pyšní se skvělými čisticími, hydratačními a regeneračními účinky. My jsme je v našich produktech navíc umocnili spojením s výtažky z květů bezu černého. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci. Spojením jahody a bezového květu vznikly báječné pečující kosmetické produkty s vůní léta.

nové limitované edici najdete Váš oblíbený sprchový gel a šampón 2v1, který oceníte zejména při letních cestách. Nesmí chybět ani stálice v podobě hydratačního krému na ruce, sametového tělového mléka a pečujícího balzámu na rty. Nepřijdete ani o dokonalý sirup pro přípravu míchaných nápojů a dámskou toaletní vodu s vůní léta. Kromě již tradičních produktů se v této řadě nově objeví pečující a osvěžující letní lahůdka – hydratační sorbet na pleť, krk a dekolt.

Nová limitovaná řada je k dostání od  1. března ve všech prodejnách Manufaktura i v českém a slovenském e-shopu. Získetje dopravu zdarma po celé České republice k objednávce nad 1200 Kč.

Napsat komentář

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.