Krásné dekorace a hračky s českou tradicí

 

Nyní je ideální čas k tomu, obrátit pozornost k českým produktům a místním firmám. Více než kdy jindy, je třeba podpořit lokální značky a pomoci jim tuto nepříjemnou a nepříznivou dobu zvládnout. Navštivte kategorie „Hračky“ a „Dekorace“ v doplňcích v našem e-shopu a objevte skutečnou českost.

Naše značka je známá především výrobou originální české kosmetiky. Již od svého založení v roce 1991 intenzivně podporujeme české řemeslníky a výrobce. Za tu dobu se nám podařilo sdružit přes 250 drobných řemeslníků, bývalých mistrů lidové tvorby, nositelů tradice a menších českých firem, jejichž výrobky dodnes prodáváme. Zajištěním pravidelného odbytu a spoluprací při vývoji, designu a ochraně jejich produktů dodnes napomáháme udržet unikátní řemeslné techniky, kterým by jinak v současnosti hrozil zánik. Naše prodejny Manufaktura Original Czech Tradition v historickém centru Prahy se staly ojedinělou platformou pro prezentaci našich tradičních řemesel a hraček. Vzhledem k jejich dočasnému uzavření Vám ochutnávku z tohoto unikátního sortimentu nabízíme alespoň prostřednictvím našeho e-shopu.

Naše tipy!

Víte, že stará textilní tiskařská technika MODROTISK je od listopadu 2018 na seznamu nehmotného kulturního dědictví UNESCO?
Seznamte se s výjimečnými produkty z modrotisku, které vznikají v rodinné dílně na Moravě, jejíž výrobní historie sahá až do 16. století.
KERAMOS, jak už napovídá název, žije keramikou. V malé rodinné dílně v Praze šikovné ruce zaměstnanců vyrábějí krásné osobité a nadčasové keramické dekorace.
Zamilujte se do jihočeské HRDĚJOVICKÉ KERAMIKY! Překrásné, stylové a odolné nádobí ozdobí jakoukoli kuchyň a díky své vysoké užitné kvalitě se stane i Vaším každodenním společníkem při stolování.
NOSTALGICKÉ HRAČKY

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.