Hvězda měsíce se slevou 20 %: Sprchový gel Sedmikráska

Kolekce Mrtvé moře aneb nelokální surovina v lokální Manufaktuře

Pro naši značku jsou typické inspirace místní přírodou a využívání lokálních ingrediencí. Kosmetická řada Mrtvé moře je naší „výjimkou, která potvrzuje pravidlo“. Proč tuto unikátní ingredienci z dalekých krajů v naší kosmetice již dlouhá léta využíváme?

  • Nabízí jedinečné účinky v péči o jemnou, citlivou a podrážděnou pokožku.
  • Sůl z Mrtvého moře je velmi dobře známá pro své mimořádné regenerační a antistresové účinky na pleť a pokožku. Obsahuje celkem 21 cenných minerálů a stopových prvků, díky kterým má příznivý vliv na celý organismus.
  • Koupele v soli z Mrtvého moře přirozeně čistí, regenerují a prokrvují pokožku a odstraňují z ní škodliviny. Je vhodná při revmatických a kloubních bolestech a doporučuje se při problémech s lupénkou, ekzémy a akné.

Řada Mrtvé moře si postupně získala tisíce spokojených zákazníků s problematickou pokožkou, kteří se pro ni opakovaně vracejí. Důkazem je velké množství autentických recenzí, které si můžete pod jednotlivými produkty v našem e-shopu přečíst.

 

„Celá série kosmetiky z Mrtvého moře mi velmi vyhovuje svými účinky a učarovala mi svou příjemnou vůní. Šampon je k vlasům šetrný a skvěle se doplňuje s vlasovým balzámem. Ve sprše pak ráda používám sprchový gel. Za mne opravdu skvělá trojice s kouzelnou vůní. Prostě super.“ (Jolana Š. – 23. 1. 2023*)

 

TOP 3 produkty, které si zamilovalo tisíce z vás

Náš tip pro celou rodinu! Výživné hydratační a regenerační tělové máslo Mrtvé moře.  Obsahuje kombinaci cenných přírodních másel, mandlový olej, ovesný beta-glukan a sůl z Mrtvého moře. Intenzivně hydratuje a regeneruje a stane se nepostradatelným společníkem pro všechny členy rodiny, které trápí suchá, citlivá a podrážděná pokožka.

Mrtvé moře jako dárek

Ačkoliv jsme o náhradě této suroviny již několikrát přemýšleli a ve vývoji průběžně pracujeme na hledání alternativ, doposud jsme si netroufli ji pro zákazníky, kteří v naší kolekci Mrtvé moře našli svou vyhovující extra jemnou a šetrnou péči, přestat vyrábět. Někteří z nás v Manufaktuře sami trpí citlivou až ekzematickou pokožkou a víme, jaká úleva a námaha to je – najít produkt, který naší pokožce vyhovuje.

Myšlenka lokálnosti však ani v případě této kolekce „netrpí“ – je samozřejmě vyráběna u nás v Praze a s využitím primárně lokálních obalů – tak, jak je pro nás typické.

 

Přejeme krásné dny,
vaše Manufaktura

 

* Výše uvedené recenze z našeho e-shopu mohou zahrnovat hodnocení od zákazníků, ale také od obdarovaných, kteří výrobek dostali jako dárek od svých blízkých. Recenze nejsme schopni ověřit.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.