Novinka: Clear&Happy na problematickou pleť a akné. Nyní 3 + 1 ZDARMA!

Jak vyzrát na strie a celulitidu?

S přicházejícím jarem a přibývající četností slunečných dní se také zvyšují nároky na naši postavu. Častým problémem u nás žen bývá celulitida a strie. Věděli jste, že tyto estetické nedokonalosti trápí takřka 90 % žen? Je známo, že výskyt celulitidy a strií je ovlivněn především genetikou a také životosprávou. Nicméně do jisté míry projevy pomerančové kůže i strií můžeme v dnešní moderní době výrazně ovlivnit například speciálními masážemi, lasery nebo kosmetickými přípravkami. Podívejme se na zoubek jednomu takovému výjimečnému kosmetickému produktu, který umí zlepšit strukturu pokožky za pouhých 28 dní.

Zeštíhlení 2v1 aneb příprava na léto

Unikátní sérum pro redukci celulitidy zpevňuje, zeštíhluje a účinně bojuje proti striím. Při pravidelném používání snižuje výskyt pomerančové kůže až o 39,5 % a redukuje objem stehen až o 1 cm.

Pokud tedy bojujete s celulitidou nebo Vás trápí nějaký ten centimetr navíc a rádi byste se rozloučili se striemi, sáhněte po našem Zeštíhlujícím a zpevňujícím séru 2v1. Jeho speciální receptura, nabitá aktivními látkami, dokáže vyřešit hned několik estetických problémů najednou…

Kouzlo z přírody…

Účinná přírodní látka PROVISLIMTM, která byla oceněna na světové výstavě v Miláně, zlepšuje elasticitu kůže, podporuje odbourávání tuku a snižuje jeho ukládání. Klinické testy prokázaly, že při pravidelném používání gelu s obsahem PROVISLIM komplexu po dobu 2 měsíců 2x denně došlo k snížení efektu "pomerančové kůže" až o 39,5 %, k redukci objemu stehen až o 1 cm a ke zlepšení elasticity pokožky až o 48 %.

Další aktivní látkou je STRIOVERTM, která minimalizuje vzhled strií za pouhých 28 dní. Regeneruje, zesiluje a strukturuje pokožku, a proto je skvělou prevencí vzniku nových strií.

Olej z pupečníku asijského napomáhá hojení ran a pružnosti cévních stěn, což přispívá k integritě pojivové tkáně. Obsažený kofein podporuje tvorbu nových kožních buněk, snižuje viditelnost jizev, stimuluje tvorbu kolagenu a celkově zlepšuje stav pleti. Napomáhá také podporovat činnost oběhového systému. Hroznový olej, extrakt a výtažky z vína regenerují, hydratují, omlazují, zlepšují elasticitu pokožky a napomáhají v boji proti celulitidě.

Opravdu funguje

Recenze od zákaznic:

Bára - 14. 1. 2022
Sérum jsem objevila úplnou náhodou a jsem ráda, že se stalo! Výsledky vidím po 3 týdnech používání. Pokožka je pevnější, strie mnohem méně viditelné a i s celulitidou to vypadá na dobré cestě. Budu pokračovat i s dalším balením. Děkuji za výrobek, který funguje!

 

Zdeňka - 30. 1. 2022
Zdá se, že se jizvičky po vypotřebování balení zlepšují. Určitě koupím znovu.

 

Eliška - 8. 2. 2022
Používám pravidelně a mohu jen doporučit. Pokožka je hebká a znatelně pevnější. U nového séra též oceňuji jeho strukturu, rychleji se vstřebá, krásně voní a nezanechává ulepený pocit, jako u předcházejícího gelu.

 

Za měsíc ve formě

Přesvědčil Vás reálné recenze spokojených zákaznic? Zkuste měsíční kúru s tímto zeštíhlujícím sérem i Vy a nezapomeňte nám dát vědět, jak jste spokojení.

Přejeme krásné jarní dny!

Vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.