-20 % na Hvězdu měsíce: Toaletní voda Louka za 559 Kč

Jak omladit citlivou pleť? Sedmikráska ví, jak na to.

Pleťová kosmetika Sedmikráska je ideální pro péči o suchou a citlivou pokožku.

Jemná a citlivá pleť vyžaduje speciální zacházení a vybranou pleťovou péči. Velký důraz by měl být kladen také na výběr správných kosmetických přípravků v oblasti anti-age a omlazení.

 

Pleťová kosmetika Sedmikráska je ideální pro péči o suchou a citlivou pokožku. V recepturách kosmetických výrobků se využívá extraktu ze sušených květů sedmikrásek, který napomáhá zklidnění, omlazení, hydrataci a rozzáření pleti. Navíc je celá řada doprovázena velmi něžnou bezalergenní vůní, která evokuje pocit čistoty a nevinnosti. Díky krásné vůni a šetrnému účinnému složení je celá kolekce - hovorově řečeno - „návyková“. J Řadí se mezi nejprodávanější pleťovou řadu v Manufaktuře. Kosmetika Sedmikráska nabízí ucelenou pleťovou péči, je kvalitní a cenově dostupná.

Projděte si společně s námi ty nejdůležitější kroky, které není radno podcenit a které Vám zaručí viditelněji rozzářenější úsměv a méně vrásek.

5 kroků k omlazení té nejcitlivější pleti

1) Dodržujete pitný režim?

Správný pitný režim je jeden z klíčů k bezchybně vypadající pleti. Zajišťuje nám nenahraditelnou hydrataci zevnitř. Mladiství vzhled začíná dostatečně hydratovanou pletí.
Náš tip! Začněte ráno sklenicí čisté vody s čerstvě vymačkaným citrónem.

2) Odlíčení je základ

Čištění citlivé pleti je zásadním krokem v oblasti péče o pleť. Čím citlivější pleť, tím důležitější je výběr kvalitních kosmetických přípravků. Hledejte produkty s vysoce přírodním složením, výhradně bez SLES, ropných olejů a parabenů, které pleť důkladně vyčistí a připraví na následnou omlazující péči.

Zklidňující pleťová voda Sedmikráska

3) Tonizace pleti

Tonizace pleti je nezbytnou součástí péče před tím, než nanesete liftingový krém, omlazující krém či pleťový olej. Vyrovnává pH pleti, stahuje rozšířené póry a zlepšuje hydrataci.

4) Denní dávka hydratace

Hydratace je nutností. Pravidelně svou denní pleťovou rutinu doplňte o hydratační krémy. Na den jsou perfektní lehké krémy plné přírody, které se rychle vstřebají a podrážděné pleti dají „napít“. Nezapomínejte pečovat také o oční okolí a rtů. Díky pravidelné aplikaci očního krému se vrásky mezi očima a kolem úst zjemní a rozzáří pohled.

5) Noční rozmazlování, lifting a výživa

Do nočního režimu pak zahrňte extra dávku výživy. Citlivá pleť Vám poděkuje! Omlaďte svou tvář přes noc a podpořte přirozené procesy tou nejlepší noční péčí. Zatím co vy budete spát, kvalitní kosmetika v podobě pleťového séra a nočního krému s vysokým % ingrediencí přírodního původu se postará o vše ostatní…

Dárkový set pro citlivou pleť Den & Noc SEDMIKRÁSKA

Tip na dárek – omlazující sedmikráskový balíček!

Vánoce se blíží… napište Ježiškovi o dárkový balíček sedmikráskové kosmetiky. Dárkový set pro citlivou pleť na den i noc Sedmikráska obsahuje denní a noční krém + pečující balzám na rty. Tuto kombinaci produktů ocení každá žena s citlivou pletí.

Potřebujete více tipů na dárky pro ženy? V jednom z našich článků se věnujeme přímo tomuto tématu. Více o dárcích pro ženy naleznete zde nebo v našem e-shopu.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.