Prodejny otevřeny! Dnes: Dny Marianne v kamenných prodejnáchjarní slevy a doprava po ČR zdarma nad 1000 Kč. 

Ideální péče o pleť pod rouškou

Všichni víme, že časté nošení roušek a respirátorů dává pořádně zabrat naší pleti. Jak se o ni správně starat, aby trpěla co nejméně? Nechte se inspirovat naší něžnou péči plnou přírody a dopřejte Vaší pleti to, co si skutečně zaslouží…

Základem správné péče o pleť je vždy její důkladné čištění, během kterého z ní odstraníte všechny nečistoty a make-up.

Čistit, čistit, čistit

Základem správné péče o pleť je vždy její důkladné čištění, během kterého z ní odstraníte všechny nečistoty a make-up. Skvělým pomocníkem na večer je naše Hydratační micelární voda Louka, která obsahuje směs bylinných a ovocných extraktů s detoxikačními, ochrannými a anti-pollution účinky. Díky obsahu jemných mycích tenzidů na bázi kokosového oleje a sacharidů zbaví pleť v jednom jednoduchém kroku make-upu i nečistot, které se na ní po celý den nahromadí.

Rychle a pohodlně

Dáváte-li přednost rychlému a pohodlnému čištění pleti třeba rovnou během sprchy nebo koupele, vsaďte na Čisticí a odličovací pleťový gel Sedmikráska. Jemný gel bez obsahu SLES s jemnými tenzidy na bázi cukru a olivového oleje poskytne Vaší pokožce extra šetrnou péči a je vhodný i pro citlivou pokožku.

Problematická pleť

Pleťová bylinná voda s levandulí a vřídelní solí je ideální péčí pro normální až mastnou a aknózní pleť. Reguluje tvorbu kožního mazu, čistí, hydratuje, tonizuje a zklidňuje pokožku.

Ranní očistné rituály

Nezapomínejte také na ranní očistu. Ráno stačí dočistit pleť pomocí již zmiňované Pleťové levandulové vody nebo Zklidňující pleťové vody Sedmikráska. Jejich přiměřené množství naneste na vatový tampon a jemnými pohyby pleť dočistěte, ošetřete a připravte na aplikaci krémů nebo sér.

Zatímco Vy budete spát, oni budou celou noc poctivě pracovat na regeneraci, omlazení a hydrataci Vaší pokožky.

Následná péče

Po ranním i večerním čištění lze jednotlivé pupínky bodově vydezinfikovat potřením Zklidňujícím SOS gelem proti akné. Po zaschnutí je vhodné pleť ráno ošetřit tenkou vrstvou Pleťového séra Louka nebo Hydratačního pleťového fluidu Louka, které obsahují kromě anti-aging aktivních látek také směs bylinných a ovocných extraktů s detoxikačními, ochrannými, anti-pollution, protizánětlivými a vysoce regeneračními účinky, které zmírňují zarudnutí pleti a vznik akné.

Dále je možné použít Lehký matující hydratační krém Levandule s přísadami omezujícími tvorbu mazu, případně malé množství lehkého Denního krému Sedmikráska (ten je možné použít i na Sérum Louka u normální pleti).

A co večer?

Pro večerní ošetření doporučujeme vyčištěnou pleť odměnit aplikací Pleťového séra Louka společně s tenkou vrstvou Nočního krému Sedmikráska, které se báječně doplňují. Zatímco Vy budete spát, oni budou celou noc poctivě pracovat na regeneraci, omlazení a hydrataci Vaší pokožky.

Péče o pleť pod rouškou

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.