Akce 3 + 1 na kosmetiku Clear & Happy

Hvězdný pivní šampon

Určitě už jste o něm slyšeli… Náš bestseller! Ikonický vlasový šampon s obsahem oblíbeného zlatavého moku jsme uvedli na trh už v roce 2007. Za tu dobu ho vyzkoušelo více než milion kupujících a získal širokou základnu pravidelných spokojených zákazníků…

Úspěch pivního šamponu

Nyní naše vlasová stálice opět boduje… Originální pivní šampon potvrdil svou oblíbenost. Umístil se totiž na krásném druhém místě ve čtenářské anketě „Kosmetické hvězdy 2021“. V čem spočívá jeho výjimečnost?

 

Tekuté zlato

Pivní šampon je inspirován osvědčenými radami a zkušenostmi našich prababiček, které blahodárného působení piva na krásu a vitalitu využívaly pro vlasové oplachy a kúry. Obsahuje totiž velké množství vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Dodává vlasům zdravý vzhled, objem a lesk, napomáhá regeneraci a podporuje jejich kvalitu i růst.

Skutečné pivo

Náš legendární pivní šampon obsahuje „skutečné pivo“ Ferdinand – ležák světlý Max 11 % vařené z prvotřídních českých surovin, připravené původními, více než 120 let nezměněnými postupy v mimořádně krásném pivovaru Ferdinand v Benešově, který má tradici již od roku 1897. Toto poctivé pivo, připravené ze speciální odrůdy žateckého chmele „Vital“, vyšlechtěné pro farmaceutické a biomedicinální účely, přináší i mnoho vynikajících účinků do naší kosmetiky.

 

To pravé pro vlasy

Objevte i Vy pozitivní účinky piva na vlasy. Pivní šampon s ochrannými výtažky z ječmene, pravým českým pivem, vlasový růst podporujícím chmelovým extraktem, zklidňujícím panthenolem a vyživujícím mandlovým olejem dopřeje Vašim vlasům prvotřídní péči.

Co umí?
  • regeneruje a zpevňuje vlasy
  • zvyšuje jejich lesk
  • podporuje vlasový růst
  • snižuje lámavost
  • dodává objem a lehký tužící efekt
  • zklidňuje pokožku hlavy
  • dodá vlasům svěžest a vitalitu
A co navíc?
  • nádherně provoní vlasy delikátní hořkosladkou kořeněnou vůní
  • 97,49 % ingrediencí přírodního původu, VEGAN složení

Ikonický pivní šampon se vyrábí v Praze.

Sledujte cestu našeho nejoblíbenějšího produktu od nápadu až do Vaší koupelny...

Díky jeho skvělým účinkům a jedinečné vůni si jej zamilujete i Vy, i když třeba pivo v lásce příliš nemáte...

 

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.