Dny Manufaktura: -20 % při nákupu nad 599 Kč

HAPPY SKIN aneb může být pokožka šťastná?

V květnu jsme uvedli báječnou novinku pro problematickou pleť - kolekci CLEAR & HAPPY. Sofistikované receptury této pečující kosmetiky odstraní nečistoty a toxiny, zmírní projevy akné, zklidní pokožku, omezí tvorbu kožního mazu a napomohou docílit svěží čisté pleti.

Navíc jsou vyvinuty v souladu s aktuálním kosmetickým trendem HAPPY SKIN. Zaznamenali jste tuto řadu v našich obchodech nebo v-eshopu? A znáte koncept HAPPY SKIN?

Pojďme se dozvědět více s naší kreativní ředitelkou Bárou Čechovou, která vymýšlí novinky, podílí se na vývoji kosmetických produktů a u jejich vzniku stojí od prvopočátku.

Kreativní ředitelka Bára Čechová, která vymýšlí novinky, podílí se na vývoji kosmetických produktů a u jejich vzniku stojí od prvopočátku.

Co je to vlastně HAPPY SKIN koncept?

HAPPY SKIN koncept přichází s myšlenkou, že pokud je naše pokožka v rovnováze, správně opečovaná, vypadá zdravě a cítí se dobře (bez pocitů pnutí, akné a dalších projevů nerovnováhy) - tak je zkrátka šťastná 🙂 My se pak následně díky tomu cítíme „pohodlně ve své kůži“ v pravém slova smyslu. Dalším prvkem HAPPY SKIN konceptu je také emocionální stránka – používáme-li kvalitní, pečlivě a správně vybrané produkty – získáváme příjemný uklidňující pocit, že děláme něco dobrého pro sebe a svou pokožku.

Čím nejvíce tě tento trend oslovil?

Baví mě nové přístupy a úhly pohledu. Tento ve mně okamžitě vyvolal pozitivní emoci 🙂 Jsem milovnicí pohody, smíchu a optimismu – takový neustálý hledač štěstí v malých radostech. To, že je stav naší pleti, pokožky i vlasů (a samozřejmě celého organismu) velmi úzce propojen s psychikou a souvisí s naší pohodou, je však známo již dlouho. Je jen potřeba na to nezapomínat…

Proč jste se rozhodli propojit trend HAPPY SKIN právě s řadou CLEAR pro problematickou pleť?

Řada CLEAR je určena především pro problematickou pleť – s projevy akné, mastné a lesknoucí se pleti. Nejedná se přitom jen o „problém mladých“, jak by se mohlo zdát. Často těmito projevy trpí také pleť ve stresu či s nedostatkem spánku. Není-li o tento typ pleti správně pečováno, dokáže svým nepěkným vzhledem dlouhodobě trápit a snižovat sebevědomí. Pleť a následně i „duše v pohodě“ je v tomto případě mimořádně důležitá. Receptury této řady jsou proto velmi pečlivě vyladěny tak, aby zmírnily projevy akné a dalších nedokonalostí, vyrovnávaly potřebnou rovnováhu, snížily produkci kožního mazu, eliminovaly lesk, dlouhodobě hydratovaly a vytvářely na pleti ochrannou bariéru.

Přístupu v duchu HAPPY SKIN konceptu však u nás v MANUFAKTUŘE najdete vlastně ve všech kosmetických výrobcích – všechny jsou pečlivě vyvíjeny tak, aby harmonizovaly a dodávaly pokožce i vlasům vše potřebné a pocit pohody, stačí si jen správně vybrat a pak už si jen pravidelně užívat své pečující rituály...

Jak na akné s řeadou Clear & Happy Manufaktura

Přístupu v duchu HAPPY SKIN konceptu však u nás v MANUFAKTUŘE najdete vlastně ve všech kosmetických výrobcích

V květnu jsme uvedli báječnou novinku pro problematickou pleť - kolekci CLEAR & HAPPY.

Co dalšího kromě těchto skvělých účinků může zákazníky MANUFAKTURY těšit a dodávat „HAPPY efekt“ během používání?

Důvodů k radosti z dobrého výběru a chuti do pravidelného a opakovaného používání je mnoho. Uživatelé se mohou těšit také z toho, že je celá kolekce CLEAR vyvinuta i vyrobena v Čechách, s vysokým podílem přírodních ingrediencí, VEGAN složením, bez testů na zvířatech (naše značka je první českou značkou, která již před mnoha lety získala CRUELTY FREE certifikát), recyklovatelnými obaly... Mnohé potěší také nádherně svěží lehká bezalergenní vůně okurky. A v neposlední řadě také design – celou kolekci již tradičně provází originální krásné botanické motivy od výtvarnice Diany Delevové. Pro to, aby byl pečující rituál s touto kolekcí takovým každodenním malým štěstím, jsme udělali maximum.

A otázka na závěr: který z produktů kolekce CLEAR dělá nejvíce HAPPY tebe?

Zklidňující SOS gel CLEAR & HAPPY na akné a pupínky

Těžká otázka! Byť nemám nijak zvlášť problematickou pleť, tak s pupínky či rozšířenými póry bojuju tu a tam jako většina z nás a všechny produkty používám moc ráda. Masku 3v1 jako super expresní odličovač pleti do sprchy, když jsem unavená. Pleťový krém mám moc ráda teď v létě, protože je lehounký, nádherně svěže voní a skvěle hydratuje. Pleťová voda mě po ránu krásně probudí. Když bych si však musela zvolit jeden jediný produkt z této kolekce, bez kterého bych se neobešla – tak by to byl SOS gel. Ten mám po ruce neustále – nejen jako rychlou a účinnou pomoc proti pupínkům, ale používám jej také při drobných oděrkách nebo teď v létě téměř dennodenně na štípance od protivných komárů…

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.