Výdejní okénka ve vybraných prodejnách otevřena. Dnes: Dárek k objednávce nad 590 Kč, jarní slevy, 3 + 1 na Pivní kosmetiku a doprava po ČR zdarma nad 1000 Kč. 

Moje domácí lázně

Celý duben se u nás ponese v duchu rozmazlujících domácích lázní. Proměňte i Vy svoji koupelnu v příjemné místo pro krásu a relaxaci a nechte se hýčkat… Připravili jsme pro Vás návody na jedinečné lázeňské rituály za skvělé akční ceny a lákavou foto výzvu o krásné balíčky. Inspirujte se a pojďte do toho s námi…

 

Vyfoť a vyhraj

Dubnová foto výzva spočívá ve sdílení Vašich domácích lázní. Ukažte, jak si užíváte Vaše oblíbené rituály a inspirujte ostatní. Jak fotku pojmete je jen a jen na Vás. Není podmínkou, že na ní budete Vy. Krásnou fotku už máte. Co dál? Zveřejněte ji na svém Instagramu – v příspěvku nebo ve stories s označením @manufaktura.cz a hashtagem #domacilazne. Dáváte-li přednost starému dobrému e-mailu, pošlete Vaši fotku na soutez@manufaktura.cz.
Odesláno? Super! Právě jste se zapojili do soutěže o 30 krásných balíčků pro domácí lázně. Držíme Vám palce! Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Oblíbené rituály pro domácí lázně

Proč domácí lázně?

Zeptali jsme se Báry Čechové, naší kreativní ředitelky…

 

Koncept domácích lázní, je reakcí na dnešní hektickou dobu plnou stresu, napětí a negativních zpráv, kterým všichni čelíme. Stále někam spěcháme, za něčím se honíme, něco nestíháme, něčeho se obáváme. Na myšlenku konceptu domácích lázní mě před mnoha lety během studií přivedlo téma mé bakalářské práce, ve které jsem porovnávala tradiční a současné lázeňské metody.

Za všechno může čas
Jedním z výsledků mé práce bylo již tehdy zjištění, že dnešní hektická doba sebou nese zvláštní fenomén, zřejmý v lázních téměř všude na světě – a sice to, že lidé již nejsou ochotni trávit čas klasickou třítýdenní léčebnou kúrou a dávají přednost krátkým atraktivním programům pro relaxaci, regeneraci, zhubnutí, překonání stresu apod. Lidé zapomínají sami na sebe a mnohdy také na to, co je v životě opravdu důležité – odpočinek a s ním spojené zdraví.

Lázně ve vlastní koupelně
Proto jsme se rozhodli, že naučíme naše zákazníky relaxovat, nabídneme jim kosmetiku a doplňky pro vytvoření jedinečné domácí pohody a doplníme ji originálními recepty pro soukromé domácí lázně.

Wellness je trendy
Dnes je ve světě kosmetiky péče o tělo a ducha vnímána jako jeden z největších trendů. Jsme moc rádi, že jsme jej vycítili již dávno, a mnoho let tak nabízíme našim zákazníkům možnost, jak z dnešního rychlého světa alespoň na chvíli uniknout do říše bylin, vůní a odpočinku.
Objevte i Vy kouzlo domácích lázní ukrývající výjimečné chvilky klidu a relaxace, pečující, zkrášlující a vonné rituály a regeneraci těla i ducha. Zavřete za sebou dveře své koupelny a nenechte se už ničím rušit. Odpočinek a uvolnění je to, co si v dnešní vypjaté době zasloužíte!

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.