Naše prodejny jsou otevřeny, využijte osobní odběr zdarma! Dnes 2 + 1 na toaletní vody  a Luxusní dárky za snové ceny.

E-shop zůstává v provozu!

Milí zákazníci Manufaktury,

věřili jsme do poslední chvíle, že toto již znovu nenastane. Bohužel vzhledem k neustále se zhoršující situaci v ČR a poslednímu vydanému vyhlášení naší vlády, jsme museli opět přistoupit k dočasnému uzavření našich prodejen.

Naše největší prodejna v podobně e-shopu pro Vás zůstává otevřena nonstop. E-shop prošel kompletní inovací a již nyní můžete využívat jeho vylepšené uživatelské vlastnosti, příjemnější vyhledávání a kochat se krásnou grafikou.  Vynasnažíme se, abychom Vám zde, i když ne tváří v tvář, byli co možná nejvíce nápomocni. Každý den je Vám k dispozici online chat, kde Vám rádi poradíme s výběrem a zodpovíme všechny Vaše otázky.

 

Pozor otevíráme pro Vás výdejní okénka! Naklikejte Váš nákup online v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, zaplaťte dopředu kartou a již za 15 minut bude Vaše objednávka připravena.
Výdejní okénka najdete v těchto našich prodejnách: Nový Smíchov, Centrum Černý most, Atrium Flora, Quadrio, Forum Liberec, Brno náměstí Svobody a Zlaté jablko Zlín.

 

Zůstáváme pozitivní, zdravíme Vás a budeme rádi, když náš svou online objednávkou podpoříte. Děkujeme a dávejte na sebe pozor.

Napsat komentář

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.