Novinky: Šípek, Nutrikosmetika, Interiérové vůně a další…, Klub Manufaktura – přidejte se k nám!

Domácí tvoření pro Vaše děti

V současné situaci, kdy jsou možnosti zábavy omezené, určitě každý rodič ocení tip na milou aktivitu, která smysluplně zabaví jeho dítko. Ve spolupráci s Alžbětou Göbelovou, autorkou ilustrací doprovázejících naši dětskou kosmetiku, jsme pro Vás připravili tvořivou zábavu ve společnosti oblíbených veselých zvířátek.

Pro každý den v týdnu tu máme jeden zábavný pracovní list, který bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás! Stáhněte si je zdarma, připravte si oblíbené barvičky a užijte si chvilky plné legrace, tvoření, poznávání a rozvíjení fantazie spolu s našimi usměvavými zvířecími kamarády.

Poznávej a vybarvuj

V lese nebo na farmě?

Piknik

Svět kolem jednorožce

Zajíc malířem

Úklid lesa

Karneval

Obrázky k tisku

Poznávejte zvířátka a tipněte si, kde bydlí. Jak si představujete svět, ve kterém žije jednorožec? Pomozte prasátku uklidit nepořádek v lese a pak si užijte piknik se zvířátky a spoustou dobrot. Zajíček trochu tápe, určitě mu poradíte, jak nakreslit podobizny jeho kamarádů. Na závěr se společně vypravíme na karneval….

Tak neváhejte, bude to zábava! 🙂

 

Všechny obrázky k tisku v PDF naleznete ZDE. Obrázky jsou ve formátu A4 a snadno je vytisknete na kterékoliv domácí tiskárně.

Extra jemná kosmetika Baby Friendly

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.