Naše prodejny jsou otevřeny, využijte osobní odběr zdarma! Dnes 2 + 1 na toaletní vody  a Luxusní dárky za snové ceny.

Dokonalé EKO krémy Sedmikráska

Hledáte dokonalý pleťový krém?

Sáhněte po sedmikrásce! Duo pleťových krémů je ideální pro všechny milovníky přírody, kteří žijí ve městech. Něžné krémy s bezalergenní vůní jsou vhodné pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou. Obsahují až 98,72 % výjimečných ingrediencí přírodního původu. Byly vyvinuty i vyrobeny v České republice a jsou vhodné i pro vegany.

 

Přes den ochrání, v noci omladí

Jemný denní anti-pollution krém se stane Vaším tajným spojencem pro krásu a život ve městě. Účinně ubrání Vaši pleť před znečištěným ovzduším a stresem, kvůli kterým může pokožka vykazovat známky předčasného stárnutí a podráždění. A co víc? Intenzivně hydratuje, zvláčňuje, zklidňuje, ochraňuje a dokonce předchází vzniku vrásek.

Po použití nočního anti-aging krému se Vaše pleť ráno probudí jako znovuzrozená. Přes noc se v ní totiž odehrávají ty nejdůležitější regenerační procesy, které lze správnou volbou krému dokonale podpořit. Dopřejte své pleti zklidnění, dlouhodobou hydrataci, intenzivní výživu, okamžitý lifting a vyhlazení vrásek.

Myslíme ekologicky

Krémy jsou výjimečné i díky svému unikátnímu balení. Obsahuje totiž náhradní EKO kalíšek, který po vypotřebování rychle a snadno nahradíte novým. Díky tomu se nám podaří společně ušetřit mnoho obalů - jeden originální obal totiž obsahuje stejné množství plastu jako 14 EKO náplní. Tak pojďme do toho!

Napsat komentář

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.