3+1 ZDARMA na kosmetiku Jahoda & Meruňka! Doprava po ČR zdarma při nákupu nad 1000 Kč.

Dárky na poslední chvíli

Odsouvali jste nákup vánočních dárků a teď trochu panikaříte? Není třeba, máme pro Vás totiž skvělé řešení v podobě elektronického dárkového certifikátu.

Jeho největší výhodou je rychlost. Obdržíte ho totiž do několika minut po objednání. Náš dárkový poukaz je vstupenkou do světa krásy a příjemného rozmazlování a skvělou volbou, s kterou nikdy nemůžete šlápnout vedle, protože obdarovaný si vždy vybere podle svého gusta.

Krásný poukaz obdržíte v elektronické podobě do emailu zadaného v objednávce zpravidla do 15 minut po zaplacení objednávky. Objednávku, která obsahuje elektronický certifikát, je nutné zaplatit předem platební kartou. Certifikát je možné uplatnit okamžitě jak v kamenných prodejnách, tak i v e-shopu a platí rok od dne nákupu. Pokud jsou součástí objednávky další naše fyzické produkty, budou Vám doručeny na zadanou adresu samostatně podle aktuálních doručovacích kapacit.

Krásné a klidné Vánoce

 

P.S. Kupujete-li jen samostatný certifikát, nelekejte se, že po Vás košík vyžaduje vybrat dopravu a zadat doručovací adresu. Za dopravu Vám samozřejmě nic účtovat nebudeme a balíček fyziky nepošleme. Dopravu a adresu prosím i tak vyplňte, bohužel to teď jinak nastavit neumíme…:) Děkujeme za pochopení!

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.