Mezinárodní den žen: -20 % na šumivé koule do vany

Hledáte originální dárek? Darujte zážitek!

Nejlepší dárky jsou zážitky! Čas, který strávíme se svými blízkými a odneseme si z něho vzpomínky třeba i na celý život. Dopřejte o letošních vánocích jeden takový originální zážitek Vašim přátelům, rodině nebo dětem a užijte si vzácné společné chvíle, které budou stát za to! Darujte vstupenku do tajů kosmetické laboratoře. Manufaktura Vám nabízí hned 3 druhy zážitků.

 

Elektronický dárkový certifikát na workshop Vyrob si svůj šampon snů
Elektronický dárkový certifikát obdržíte e-mailem do několika minut po dokončení objednávky. Dárkový certifikát na workshop VYROB SI SVŮJ ŠAMPON SNŮ je vstupenkou do překrásné zážitkové laboratoře a dárkem pro všechny tvořivé duše bez rozdílu věku, které touží objevit svůj Šampon snů s pravým českým pivem. Každý účastník workshopu si namíchá svůj vlastní originál a vybere si svou oblíbenou barvu a vůni. Více informací o workshopu najdete ZDE.

 

Elektronický dárkový certifikát na workshop Vytvoř si své domácí lázně
Elektronický dárkový certifikát obdržíte e-mailem do několika minut po dokončení objednávky. Dárkový certifikát na workshop VYTVOŘ SI SVÉ DOMÁCÍ LÁZNĚ je vstupenkou do překrásné zážitkové laboratoře a dárkem pro všechny tvořivé duše bez rozdílu věku, které touží objevit kouzlo domácích lázní. Každý účastník workshopu si namíchá svou originální relaxační koupelovou sůl s bylinkami a pečující tělový olej. Vybere si svou oblíbenou vůni, barvu a třeba i bylinku, kterou má nejraději. Více informací o workshopu najdete ZDE.

 

Elektronický dárkový certifikát na workshop Navrhni si svůj šperk
Elektronický dárkový certifikát obdržíte e-mailem do několika minut po dokončení objednávky. Dárkový certifikát na workshop NAVRHNI SI SVŮJ ŠPERK je vstupenkou do překrásné zážitkové laboratoře a dárkem pro všechny tvořivé duše bez rozdílu věku, které se touží stát na okamžik šperkový designérem. Každý účastník workshopu si odnese svůj vlastní originální šperk z kvalitních českých korálků. Více informací o workshopu najdete ZDE.

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.