Dnes: Dárek k nákupu nad 590 Kč! Slevy měsíce objevte ZDE.

Anti-pollution péče ve třech krocích

Nová kolekce kosmetiky plná bylin, květin, ovoce, čistoty a něžné péče se stane Vaším každodenním únikem do přírody a prostředníkem pro nádhernou a chráněnou pokožku i vlasy.
Řada louka přináší komplexní péči ve třech krocích - šetrně vyčistí - dodá rovnováhu a podpoří ochrannou bariéru. Jedině vhodnou péčí předejdete předčasným projevům stárnutí, tvorbě vrásek, tmavých skvrn a pih, ucpaným pórům, ztrátě pružnosti, dehydrataci, podráždění, tvorbě lupů nebo padání vlasů.

1. Očista

Základem péče o pleť a pokožku je jejich správná a pravidelná očista. Při životě ve velkých městech je tento rituál důležitý obzvlášť. Naše pokožka a pleť jsou totiž každý den vystavováni extrémní zátěži. Smog, tabákový kouř, těžké kovy, volné radikály, UV záření, atd. nejsou vidět a ani je na své pleti necítíte, narušují však její správné funkce. Naštěstí tomu můžete předejít. Důvěřujte přírodě, dopřejte své namáhané pleti něžný dotek čistoty a nechte ji rozkvést.

2. Rovnováha

Život ve městě dává naší pokožce pěkně zabrat. Buďte tím, kdo určuje pravidla a pyšněte se přirozeně krásnou pletí i v ruchu velkoměsta. Udržujte v pleti rovnováhu narušenou nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Spolehněte se na účinný koktejl přírodních olejů, anti-pollution, anti- aging a pečujících látek a nastavte životu ve městě svou tvář.

3. Ochrana

Braňte každý den svou pleť i pokožku. Vhodnou péčí jim pomůžete vytvořit přirozenou ochrannou bariéru, která je dokáže účinně ochraňovat proti nepříznivým vnějším vlivům a tím napomáhat udržet a podtrhnout jejich krásu, mládí a svěžest. Ochranný štít plný květin je to, co Vaše pokožka a pleť potřebují!

 

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.