2 kroky pro objem a lesk vlasů

Kvalitní vinný šampon na vlasy

Vlasy jsou koruna krásy, říká se. Ve snaze mít perfektní účes, je vystavujeme mnoha zkrášlujícím procedurám, jako jsou časté fénovaní, kulmování, žehlení či barvení… Výsledkem bývají vlasy poničené, zplihlé, bez lesku a s výraznou ztrátou přirozeného pH. Poškození vlasů se však dá předcházet s použitím kvalitní vlasové kosmetiky, která zajistí ochranu vlasů i barvy a ušetří Vám za drahé kadeřnické procedury, vynaložené ve snaze zachránit, co se dá…

 

Představujeme novinky pro ochranu a objem vlasů

Objevte dva kroky pro krásné vlasy plné života díky hroznovému oleji, výtažku z vinné révy, regeneračnímu ovesnému beta-glukanu, ochrannému mandlovému oleji a aktivní látce TILAMAR® Boost 150. Speciálně navržená péče pro ochranu barvy & zvětšení objemu vlasů je navíc nabitá antioxidanty, proteiny a vysokým procentem přírodních ingrediencí.

1. KROK

Revitalizující šampón Objem & Barva Vinná kosmetika

Začněte poctivou očistou… Přiměřené množství Revitalizačního šampónu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, dokud se nevytvoří pěna. Pak opláchněte a v případě potřeby postup zopakujte. Po použití šamponu se objem vlasů postupně vytvoří během sušení. Vlasy budou hebké, lesklé, hydratované a nezacuchané. Vinný šampon je vhodný především pro jemné vlasy bez objemu a barvené vlasy.

Také milujete pocit dokonale umytých a provoněných vlasů? Svěží vinná vůně s ovocnými tóny se line celou koupelnou…

2. KROK

Revitalizující balzám na vlasy Objem & Ochrana barvy

Poté do umytých vlasů vetřete přiměřené množství Revitalizačního kondicionéru a nechte působit. Po 1-3 minutách vlasy důkladně opláchněte.

Tip: Delší doba působení a větší množství prohloubí revitalizující efekt, naopak kratší doba a menší množství jsou ideální pro vyšší objem vlasů.

Nakonec si užívejte pocit dokonale opečovaných vlasů, které lze snadno rozčesat a upravit, s fantastickou vůní, která je nyní ještě intenzivnější.

Něco navíc:
  • - Po použití vinné vlasové péče se objem vlasů postupně vytvoří během sušení. Zvýšení objemu navíc napomůže tepelná úprava (fén, kulma).
  • - Oba produkty ochraňují barvu vlasů a kvalitu vlasového vlákna před UV zářením a posilují a ochraňují vlasový keratin.

Co je to TILAMAR® Boost 150?

Aktivní látka pro objem TILAMAR® Boost 150 je založena na 50 letech vědeckých zkušeností a více než 500 testech, kromě výrazného zvýšení objemu usnadňuje také rozčesávání.

 

A pokud jste milovníkem vína, podívejte se na ucelenou Vinnou kolekci, která Vás mile potěší dalšími oblíbenými produkty pro hebkou a hydratovanou pokožku celého těla. Ve víně je krása, tak na zdraví!

Nedávno jsme Vám také poradili, jak se pomocí vinné révy, antioxidantů a aktivních látek v našem Zeštíhlujícím séru, zbavit celulitidy a strií. Zajímavý článek s recenzemi spokojených uživatelů najdete zde.

Krásné jarní dny přeje

Vaše Manufaktura

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.