Nová řada Meruňka: Objevte vůni léta

Domácí lázně

MANUFAKTURA – Vaše domácí lázně

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu a proto si zasloužíme rozmazlování, hýčkání a poctivou péči. Příjemný relaxační rituál promění kteroukoliv koupelnu v malé domácí lázně a pomůže nám odpoutat se od každodenních problémů, dosáhnout fyzické i psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout.

Nabízíme Vám poctivou kosmetiku plnou přírody, praktické doplňky a přinášíme Vám originální recepty na domácí lázně, rituály krásy i odpočinku. Je už jen na Vás, zda si vyberete Antistresový rituál s vůní levandule, Meduňkový rituál pro sladký spánek, Osvěžující mátový rituál pro unavené nohy, Růžový romantický rituál nebo se necháte nalákat některým z našich dalších skvělých tipů. Inspirujte se, vytvořte si jedinečnou pohodu přímo u Vás doma a alespoň na chvíli se s námi vzdalte každodenním starostem a vychutnejte si svou chvilku sladkého nicnedělání.

Jak si domácí lázně nejlépe užít? Udělejte si čas a zaberte si koupelnu jen pro sebe – pro jistotu pověste na dveře cedulku „Nerušit“. Zapalte si vonnou svíčku, pusťte si svou oblíbenou hudbu, zhasněte světlo i svou mysl a vstupte do světa relaxace. Rituál si zpříjemněte oblíbeným nápojem, třeba detoxikačním čajem, ale i sklenka vína je povolena.:)

Koupele jsou od nepaměti skvělým prostředkem nejen k očistě a dokonalé relaxaci těla, ale také k uvolnění ducha. Hřejivá koupel s použitím bylinných solí nebo koupelovým olejů přispívá k prokrvení pokožky, dodává jí důležité minerální látky, zbavuje svaly napětí a zahání únavu a stres. Vyberte si tu správnou vůni a ponořte se…

Kosmetiku pro domácí lázně vyvíjíme a vyrábíme v Čechách za použití obnovitelných přírodních surovin s preferencí lokálních – v našich recepturách najdete poctivé české pivo, moravské víno, karlovarskou vřídelní sůl, námi sbírané sedmikrásky, levanduli z Pálavy a další léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky. Jejich krásné vůně dokáží oživit nostalgické vzpomínky, vyvolat příjemné emoce, pohladit naši duši a tak maximálně umocnit relaxační rituály.

Oblíbené rituály pro domácí lázně

Informace o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.