-20%

Regenerační 100% bahno z Mrtvého moře s cennými minerály

 • Kód zboží: 444015
 • Původní cena: 259 Kč
 • Cena: 207 Kč Včetně DPH
+ -
ks

Potřebujete poradit? +420 230 234 392 nebo eshop@manufaktura.cz

Popis produktu

 • Bahno z Mrtvého moře je unikátní mimořádně vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Aktivně přispívá k regeneraci pokožky, má přirozenou čistící schopnost - zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně je využíváno při léčbě lupenky a ekzémů. Nahřáté bahno uvolňuje bolesti v zádech a kloubech. Používá se také k zábalům na vlasy - zvláště pro mastné vlasy a při potížích s lupy. Doba působení je individuální a je třeba ji předem vyzkoušet. K zevnímu použití. Před aplikací ohřátého bahna zkontrolujte jeho teplotu.
  Použití : Bahno aplikujte studené nebo při bolestech zad a kloubů ohřáté na cca 40°C (při zánětech aplikujte pouze za studena). Použít se dá na ošetření celého těla: cca 2 x týdně.
  a) EKZÉMY A MÍSTA POSTIŽENÁ LUPÉNKOU: ohřáté bahno nanést v tenké vrstvě, nechat působit cca 15minut (u osob s citlivou pokožkou kratší dobu - cca 5minut ), poté smýt vlažnou vodou bez použití mýdla a pokožku ošetřit tělovým mlékem.
  b) PŘI BOLESTECH KLOUBŮ, SVALŮ, REVMATICKÝCH BOLESTECH, PROTI CELULITIDĚ: ohřáté bahno nanést na postižené místo a pro zvýšení účinku zabalit do fólie (mikroten, igelit). Po 10-15 minutách fólii odstranit a místo opláchnout vlažnou vodou bez použití mýdla.
  c) NA MASTNÉ, LÁMAVÉ A POŠKOZENÉ VLASY A NA LÉČBU LUPŮ: na mírně navlhčené vlasy nanést předehřáté bahno a vmasírovat do pokožky hlavy. Nechat cca 20minut působit a smýt vodou a šamponem. Zpočátku se doporučuje cca 2x týdně po dobu 14 dnů, poté stačí dle potřeby 1x týdně až 1x za 14dní.

 • 200ml
 • Hloubka: 5 cm
 • Šířka: 7.9 cm
 • Výška: 17.2 cm
Doprava po ČR ZDARMA nad 1300 Kč 39 prodejen - možnost osobního odběru Záruka vrácení peněz